Xperia Z3 i Z3 Compact nie są niestety najtańsze

Xperia Z3 i Z3 Compact nie są niestety najtańsze

Xperia Z3 i Z3 Compact nie są niestety najtańsze
Mateusz Żołyniak
04.09.2014 07:41, aktualizacja: 04.09.2014 09:44

Sony już dzisiaj rozpoczęło przedsprzedaż nowych smartfonów. Xperia Z3 i Z3 Compact na rynek mają trafić już pod koniec września. Jak prezentują się ich ceny?

Co nieco na temat tego jak Sony wyceniło swoje nowe smartfony wspominałem już na materiałach wideo. Nie każdy miał okazję zapoznać się z nim, stąd to małe podsumowanie. Oba smartfony już teraz dostępne są w ofertach przedsprzedażowych w oficjalnym sklepie Sony czy u naszego partnera, RTV Euro AGD. Xperia Z3 wyceniona została na 2899 zł, a wraz z nią oferowany jest Smartwatch 2. Cena Z3 Compact wynosi z kolei 2299 zł, a do zestawu dodawana jest opaska SmartBand. Identyczne zestawy mają być dostępne w ofercie T-Mobile.

Obie Xperie na rynku zadebiutują pod koniec września. Będą dostępne w wolnej sprzedaży, jak również w ofertach operatorów. W sprzedaży ma pojawić się również wersja Dual SIM Xperii Z3, która dostępna będzie - co oczywiste - tylko w wolnej sprzedaży.

Nieco później na rynku zadebiutować ma 8-calowa Xperia Z3 Tablet, ale jego cena nie została jeszcze ujawniona. Inaczej wygląda sprawa z opaską SmartBand Talk, która już wkrótce powinna trafić na nasz rynek. Jej cena ma wynieść około 699 zł.

Ceny moim zdaniem są dość wysokie. Szczególnie, gdy popatrzy się na urządzenia konkurencji, które zdążyły już znacznie stanieć. Liczę więc, że ceny nowych Xperii również będą szybko spadać, w czym pomóc może szeroka dostępność w ofertach operatorów.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)