Xperia Z3 Tablet Compact i SmartWatch 3 przyłapane na zdjęciu

Xperia Z3 Tablet Compact i SmartWatch 3 przyłapane na zdjęciu

Xperia Z2 Tablet i SmartWatch 2
Xperia Z2 Tablet i SmartWatch 2
Miron Nurski
25.08.2014 07:42, aktualizacja: 25.08.2014 09:42

Czyżby Sony właśnie zdradziło nam wygląd swojego nowego tabletu?

O modelu Xperia Z3 Tablet Compact świat usłyszał po raz pierwszy kilka dni temu, kiedy to nazwa ta pojawiła się w instrukcji obsługi nowych głośników Sony.

Obraz
© phonearena.com

Raczej nie potrzebujemy innego potwierdzenia, że firma faktyczni w pocie czoła przygotowuje właśnie kompaktowy tablet. Nietrudno się również domyślić, że jego debiut będzie miał miejsce podczas wrześniowych targów IFA. Pod znakiem zapytania stoi jedynie to, jaką specyfikację będzie miał do zaoferowania i jak będzie wyglądał. Na drugie pytanie prawdopodobnie odpowiada zdjęcie, które właśnie wylądowało w sieci.

Redaktorzy GSMAreny zauważyli, że na serwerach Sony pojawiła się fotka, na której uwieczniono nieznany dotąd tablet. Jest on wyraźnie mniejszy od dostępnych już na rynku 10-calowców, więc na 99,% jest to Compact. Zdjęcie zostało zrobione na basenie, co raczej daje jasno do zrozumienia, że urządzenie będzie wodoszczelne. Fotografię można było zobaczyć także na Facebooku, ale została już usunięta.

Obraz
© sonymobile.com

Co ciekawe, na zdjęciu widoczny jest także inteligentny zegarek. Początkowo myślałem, że to SmartWatch 2, ale mocowanie jego paska wygląda zupełnie inaczej. Prawdopodobnie jest to zatem trzecia generacja urządzenia.

Sony SmartWatch 2
Sony SmartWatch 2

Wszystkie nowości powinniśmy poznać podczas targów IFA 2014, które startują już na początku września.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)