YourTube - godny następca MxTube

Strona głównaYourTube - godny następca MxTube
05.10.2009 13:00
zdjęcie
zdjęcie
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Aplikację MxTube kojarzy chyba każdy użytkownik złamanej Apple-komórki. Jest to aplikacja, która oferuje nam mini-centrum zarządzania ściągniętymi filmikami z YouTube. Można tutaj ściągać, oglądać, usuwać filmiki i wiele innych ciekawych opcji. Na horyzoncie jednak pojawiła się bardzo ciekawa alternatywa dla MxTube, a mianowicie YourTube.

YoutTube nie jest osobną aplikacją, jak to jest w przypadku MxTube. Po zainstalowaniu YourTube zostaje dodana jedynie malutka 'zakładka' do aplikacji YouTube, znajdującej się fabrycznie w iPhonie. Ta właśnie 'zakładka' to nasze centrum ściągniętych filmików z YouTube. Przy każdym wyświetlaniu filmiku, po zainstalowaniu YourTube, mamy dostępną ikonkę, która od razu pozwala na ściągnięcie wybranego filmu wideo. Możemy wybrać, czy chcemy wersję w lepszej czy gorszej jakości. Ściągnięte filmiki możemy swobodnie odtwarzać o dowolnym czasie w naszej 'zakładce' Downloads. Aby pozbyć się jednego z pobranych plików, wystarczy przesunąć palcem wzdłuż jego nazwy, a następnie wybrać Delete.

Przyznam, że korzystanie z MxTube było swojego czasu problematyczne. Nigdy nie wracałem do tego narzędzia po każdorazowym odtwarzaniu ustawień fabrycznych iPhone'a. Inaczej jest z YourTube. Szybki dostęp do wybranych filmików i to bez zamykania oryginalnej aplikacji. Świetne rozwiązanie. Ściągnięte filmiki zapisywane są w lokalizacji /var/mobile/Media/Downloads/YourTube/.

YourTube możemy ściągnąć z Cydia Store za 2$.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)