YouTube w Plusie nadal za free

plus youtube
plus youtube
Kira Czarczyńska

07.10.2009 06:40, aktual.: 07.10.2009 08:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ta promocja miała trwać do 30 września, najwyraźniej jednak musiała się cieszyć sporym zainteresowaniem i uznaniem klientów. A Plusowi ostatnio mocno potrzeba argumentów przemawiających za tym, żeby w tej sieci pozostać - albo do niej przejść od innego operatora.

Niezależenie jednak od powodów, nadal można oglądać YouTube w komórkach zalogowanych do sieci Plus.

Niezależenie jednak od powodów, nadal można oglądać YouTube w komórkach zalogowanych do sieci Plus.

Polkomtel przedłużył o kolejny miesiąc promocję YouTube w komórce - dorobiła się tylko numerku "2" na końcu nazwy. Ale jest tak samo interesująca, jak jej pierwsza edycja.

W ramach tej promocji użytkownicy Plusa, którzy mają ochotę pooglądać (za pośrednictwem protokołu WAP!) filmy z najpopularniejszego tego typu serwisu na świecie, YouTube, na swoich komórkach - mogą sporo zaoszczędzić.

Jeśli bowiem skorzystają z mobilnej wersji serwisu pod adresem [u]wap.plus.pl/youtube[/u] - nie zostaną obciążeni dodatkowymi opłatami za transmisję danych.

Do mobilnej wersji serwisu YouTube można dostać się także wchodząc na główną stronę mobilnego portalu Plus.pl, wybierając zakładkę Wideo a następnie w dziale Kanały TV i YouTube. Osoba chcąca skorzystać z serwisu, musi posiadać aparat telefoniczny z poprawnie skonfigurowaną przeglądarką WAP.

Promocja YouTube w komórce 2 trwa od 1 do 31 października. Propozycja skierowana jest do abonentów Plusa oraz użytkowników ofert pre-paid: mixPlusa, Simplusa oraz 36.6.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)