Z aplikacją App Hunter znajdziesz promocje w Android Markecie

Z aplikacją App Hunter znajdziesz promocje w Android Markecie

Z aplikacją App Hunter znajdziesz promocje w Android Markecie
Zbyszek Kowal
07.03.2011 19:42, aktualizacja: 07.03.2011 20:42

Android Market zaczyna się powoli przepełniać jak App Store. W sklepie Google’a są aplikacje wybitne, jak również mnóstwo niepotrzebnych programów. Umiejętne surfowanie po katalogach Marketu może zaowocować znalezieniem ciekawych obniżek. Na szczęście nie musowo robić tego po omacku.

W sklepie Apple’a jest mnóstwo aplikacji, które informują graczy o obniżkach i promocjach. W Android Markecie takich programów nie ma zbyt wiele. Nie oznacza to jednak, że nie ma ich w ogóle. Jedną z nich przedstawiamy Wam dzisiaj.

App Hunter to darmowa aplikacja. Łatwo pomoże Wam znaleźć gry, których cena właśnie spadła lub chwilowo udostępniono je za darmo. Dodatkowo spragniony wrażeń gracz może przyjrzeć się również najlepszym darmowym tytułom, jakie ukazały się w ostatnim czasie.

Zgodnie z tym, co mówią twórcy programu, baza aplikacji jest aktualizowana codziennie, dzięki czemu użytkownicy telefonów z Androidem na pokładzie mają zawsze dostęp do najlepszych i najtańszych gier. Gdyby jednak aplikacja Was zawiodła, możecie odwiedzić SIMblog. U nas zawsze znajdzie się kilka ciekawych propozycji dla graczy.

Źródło: phandroid

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)