Z MyBrushes Pro możesz rysować na iPadzie jak profesjonalista

Z MyBrushes Pro możesz rysować na iPadzie jak profesjonalista

Z MyBrushes Pro możesz rysować na iPadzie jak profesjonalista
Zbigniew Kowal
16.07.2014 22:50, aktualizacja: 17.07.2014 00:50

W moim ostatnim wpisie zachwycałem się darmową aplikacją Paper Camera, która pozwala zamienić fotkę w elegancki szkic. Dla tych którzy są jednak nieco bardziej ambitni, mam do polecenia inny program. MyBrushes Pro oferuje znacznie więcej, ale wymaga również odrobinę talentu od użytkownika.

Tablet Apple’a to urządzenie wielofunkcyjne. Doskonale sprawdza się jako odtwarzać filmów lub konsolka do gier. Nadaje się także do celów artystycznych. Wystarczy wspomnieć chociażby polską aplikację Let’s Create! Pottery HD, która pozwala tworzyć wspaniałe ceramiczne dzbanki.

Obraz

Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby zamienić iPada w wirtualną kartkę, a nasz palec w pędzel lub inne narzędzie do rysowania. Wszystko czego potrzebujecie, to odrobinę talentu oraz odpowiednią aplikację, która pozwoli eksplodować waszej kreatywności.

Tak się miło składa, że studio Effectmatrix postanowiło zaoferować użytkowników tabletów z logo nadgryzionego jabłka swój flagowy produkt zupełnie za darmo. Aplikacja nazywa się MyBrushes Pro i pozwala na wybór jednego z 100 narzędzi do rysowania. Do dyspozycji użytkowników oddano różnego rodzaju ołówki, kredki, farby lub markery. Naturalnie każde wybrane narzędzie można odpowiednio dostosować wybierając odpowiedni kształt lub grubość kreski.

Obraz

Ilość dostępnych funkcji przyprawia o zawrót głowy. Przyznaje się bez bicia, że z większości efektów i funkcji nie potrafiłbym skorzystać. Wierze jednak, że osoby o odpowiednim zacięciu artystycznym wydobędą z MyBrushes Pro znacznie więcej. Wystarczy zerknąć na galerię prac przygotowanych za pomocą aplikacji – niektóre dzieła są naprawdę imponujące.

Trudno mi również wyrokować, czy jest to najlepsza aplikacja tego typu na rynku. Konkurencja jest dość spora. Takie aplikacje jak Paper, ArtSet czy polskie ArtStudio cieszą się dość dużą popularnością. Jedno jest jednak pewne. W chwili obecnej MyBrushes Pro jest dostępny do pobrania za darmo, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprawdzić jego zalety i wady samemu.

Paint, Draw, Sketch on Mac, iPad and iPhone. MyBrushes is the best painting app.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)