Z siecią ERA do teledysku Katy Perry

Z siecią ERA do teledysku Katy Perry
Kira Czarczyńska

14.08.2010 13:00, aktual.: 14.08.2010 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W produkcji teledysku do singla Katy Perry - "Firework" - który ukaże się jeszcze tej jesieni, wezmą udział najbardziej zagorzali fani artystki. U nas umożliwi im to sieć komórkowa ERA, w ramach projektu grupy Deutsche Telekom.

Katy Perry słynie ze swojego otwartego, autentycznego wizerunku - nie jest więc zaskoczeniem, że chce do swojego teledysku zaprosić prawdziwych ludzi. Możliwość występu otrzymać mają również polscy fani, za pośrednictwem akcji organizowanej przez Polską Telefonię Cyfrową.

W projekcie, obok Polski, uczestniczą inne kraje z grupy Deutsche Telekom, takie jak: Niemcy, Austria, Węgry, Czechy, Słowacja, Macedonia i Czarnogóra. Każdy kraj będzie miał inny system przyznawania tego wyróżnienia - fani będą poproszeni o wykonanie jakiegoś zadania, nakręcenie krótkiego filmu obrazującego ich talent wokalny lub taneczny albo po prostu wezmą udział w loterii.

Jak powiedziała Katy Perry:

Cieszę się, że mam szansę współpracować z Polską Telefonią Cyfrową, ponieważ chciałabym, żeby teledysk do "Firework" trafił do wszystkich, żeby był autentyczny i szczery. To dla mnie bardzo ważna piosenka. Wierzę, że w każdym z nas żarzy się iskra, która może przerodzić się w fajerwerk. Bardzo się cieszę, że będę mogła zbliżyć się do moich fanów.

Już 30 sierpnia na całym świecie ukaże się druga płyta artystki, "Teenage Dream". Teledysk, do którego obecnie werbowani są uczestnicy, będzie kręcony pod koniec września - w październiku bowiem ukaże się trzeci singiel Katy Perry, właśnie "Firework".

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)