Z wizytą w polskim oddziale HTC! - zapowiedź

Z wizytą w polskim oddziale HTC! - zapowiedź

Z wizytą w polskim oddziale HTC! - zapowiedź
Mateusz Żołyniak
09.04.2010 19:53, aktualizacja: 09.04.2010 21:53

Dzisiaj z Jankiem, postanowiliśmy wybrać się z kamerą do siedziby głównej polskiego oddziału HTC, gdzie rozmawialiśmy z przedstawicielami firmy - Pawłem Orlińskim (Regional Director - Central Europe and Russia/CIS) i Bartoszem Żukiem (Commercialisation Product Manager for Eastern Europe) - o nowych smartfonach HTC i nie tylko.

Nagraliśmy sporo unikalnego i bardzo interesującego materiału wideo, który w ciągu najbliższych dni pojawi się na naszym blogu (musimy go jeszcze obrobić, co do najprostszych zajęć nie należy...). Zobaczycie m.in. obszerny wywiad z Pawłem i Bartoszem oraz prezentację takich modeli, jak: Desire, HD mini, Legend czy Smart czy nowych akcesoriów dla urządzeń firmy - pojemnościowy rysik i uchwyt samochodowy.

Co więcej, dowiecie się także co nieco o aktualizacjach dla telefonów tajwańskiej firmy (m.in. Hero oraz Desire), pomysłowej strategii HTC, podejściu do klienta oraz kolejnych planach wydawniczych na ten rok.

Już jutro wrzucimy na bloga dwie bardzo dobre informacje, które pojawią się w następnych newsach. Wpis ten będzie na bieżąco aktualizowany o nowe materiały, które z pewnością przypadną Wam do gustu ;)

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)