[Prima Aprilis!] Za darmo przez 8 godzin dziennie w Orange dla Firm

[Prima Aprilis!] Za darmo przez 8 godzin dziennie w Orange dla Firm
Kira Czarczyńska

01.04.2010 12:00, aktual.: 01.04.2010 14:00

Wygląda na to, że rzeczywiście oferty operatorów idą w kierunku rezygnacji z taryfikowania rozmów wychodzących w zamian za stałą opłatę miesięczną. Niemal równie szybko jak na Stan Darmowy w Play Fresh, sieć Orange zareagowała na wprowadzenie przez Play ofert darmowych rozmów w taryfach biznesowych.

Nowa promocja 8 godzin za 0 złotych pozwoli przedsiębiorcom znacznie ograniczyć koszty połączeń w typowych godzinach funkcjonowania firm - od 8.00 do 16.00.

Nowa promocja 8 godzin za 0 złotych pozwoli przedsiębiorcom znacznie ograniczyć koszty połączeń w typowych godzinach funkcjonowania firm - od 8.00 do 16.00.

Już od początku przyszłego tygodnia wystartuje nowa propozycja Pomarańczowego Operatora, która ma wszelkie szanse zmienić statystyki cenowe na rynku ofert biznesowych.

Klienci biznesowi, którzy posiadają więcej niż jedną aktywację, mogą za dodatkową kwotę miesięczną - od 20 do 70 zł - wykupić sobie możliwość prowadzenia darmowych, nielimitowanych rozmów wewnątrz sieci Orange oraz na numery stacjonarne.

Niestety, tylko w określonych godzinach, ponieważ z nietaryfikowanych połączeń skorzystają jedynie od 8.00 rano do 16.00 po południu - i tylko w dni robocze (poniedziałek - piątek, z wyjątkiem świąt). Dla większości przedsiębiorców jednak są to właśnie najbardziej "kosztotwórcze" godziny jeśli chodzi o rozmowy telefoniczne - co sprawia, że propozycja prezentuje się naprawdę przyjemnie.

Skutkiem ubocznym może być zaś zmniejszenie ilości prywatnych rozmów po godzinach pracy, które są prawdziwą plagą firm zapewniających pracownikom służbowe komórki.

Co ciekawe, kwota uprawniająca do prowadzenia darmowych rozmów wewnątrz sieci oraz na numery stacjonarne ma być ustalana w oparciu o dwa czynniki:

  • \historię\ abonenta, czyli czas, przez jaki korzysta on z usług sieci Orange;
  • liczbę wykupionych na firmę abonamentów.

Nie wiadomo jednak na razie jak istotne będą różnice dla poszczególnych firm.

Promocja zostanie wprowadzona testowo dla ofert Optymalny 450 oraz Optymalny 900. Skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów sieci Orange. Szczegóły dotyczące oferty oraz jej regulamin poznamy niestety dopiero w piątek.

Źródło: komunikat prasowy

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)