Zainstaluj widżet pogody z Optimusa 2X na swoim Androidzie!

Zainstaluj widżet pogody z Optimusa 2X na swoim Androidzie!
Jacek Wolan

27.04.2011 16:32, aktual.: 27.04.2011 18:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Koreański producent przygotował dla swojego topowego modelu kilka ładnych elementów interfejsu Optimus UI. Jednym z nich jest widżet pogodowy. Teraz został on wyciągnięty z firmowego ROM-u i umieszczony w Sieci.

Obraz

Po instalacji widżet figuruje na liście pod nazwą Today Briefing. Po jego wybraniu użytkownik decyduje, które opcje mają być wyświetlane, np. czy pod pogodą mają pojawić się informacje z Yahoo czy z kalendarza (albo obydwa naraz). Kolorowy widżet jest umieszczany na ekranie po kliknięciu przycisku OK. Na widżecie widoczne są: aktualna godzina, zachmurzenie (słońce lub chmury) i temperatura na tle zielonej trawy. Po kliknięciu w pogodę wyświetla się pogoda na najbliższe dni wraz z wykazem najniższych i najwyższych temperatur danego dnia.

Obraz

Trzeba przyznać, że LG zadbało o stronę wizualną i widżet ładnie się prezentuje. Myślę, że spokojnie może konkurować z Beautiful Widgets. Jest jednak pewien problem. Plik instalacyjny zajmuje aż 11,76 MB, a po instalacji ubędzie 12,25 MB pamięci wewnętrznej. Jeżeli nie ma to dla kogoś znaczenia, a chce poprawić wrażenia estetyczne, to powinien zainstalować ten dodatek.

Poniżej film prezentujący działanie tego widżetu w praktyce.

Link do pobrania: http://goo.gl/yZdOI

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)