Zamiana plakietki z informacją o słabej baterii na powiadomienie

Fot. Reddit
Fot. Reddit
Krystian Bezdzietny

19.03.2012 08:06, aktual.: 19.03.2012 09:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak często dostajecie białej gorączki, gdy podczas grania w niesamowicie wciągającą grę nagle pojawia się wielka plakietka z informacją, że bateria urządzenia się wyczerpuje? Zakładam, że nie tylko mnie to denerwuje. Apple w końcu powinien popracować nad tym komunikatem, ale już teraz można sobie z nim w pewien sposób poradzić.

Jakiś czas temu w Cydii pojawiła się niesamowicie użyteczna aplikacja o nazwie LowPowerBanner. Jej zadaniem jest zamiana wielkiej plakietki z informacją o słabej baterii na charakterystyczne dla iOS 5 powiadomienie. Gdy więc w trakcie gry okaże się, że pozostało 20% energii, to u góry ekranu pojawi się na chwilę wąska belka ze stosownym komunikatem, po czym ekspresowo zniknie. Dzięki temu użytkownik zostanie poinformowany o rozładowującej się baterii, a przy okazji nie będzie musiał przerywać istotnej dla niego rozgrywki.

Aplikacja LowPowerBanner dostępna jest za darmo w Cydii i do poprawnego działania wymaga oprogramowania iOS 5. Komunikaty ze słabą baterią nie są zapisywane w centrum powiadomień.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)