Zamiast Xperii Z4, na MWC zobaczymy M4 Aqua

Zamiast Xperii Z4, na MWC zobaczymy M4 Aqua
26.02.2015 08:37
Xperia M2 Aqua
Xperia M2 Aqua
Źródło zdjęć: © Sony
Łukasz Skałba
Łukasz Skałba

Podczas gdy wszyscy żyją plotkami na temat nadchodzącego tabletu Sony Xperia Z4 Tablet, okazuje się, że nie będzie to jedyna nowa "czwórka".

Niestety (?) wszystko wskazuje na to, że nie będzie to jednak flagowa Z4, tylko telefon z średniej półki - Xperia M4 Aqua, którego poprzednikiem jest zaprezentowany w ubiegłym roku model Xperia M2 Aqua (żelazna logika Sony). Z nazwy natomiast bez problemu można wyczytać, co będzie głównym atutem słuchawki. Stopień odporności M4 Aqua to IP68 (taki sam jak we flagowym Xperia Z3). Umożliwia on bezpieczne ciągłe zanurzenie telefonu na głębokości jednego metra.

Poprzednik zapowiadanego M4 - Xperia M2 Aqua
Źródło zdjęć: © Sony
Poprzednik zapowiadanego M4 - Xperia M2 Aqua

Poza tym nie wiemy o smartfonie zbyt dużo. Wiadomo jedynie, że telefon zaoferuje łączność LTE oraz że od razu po wyjęcia z pudełka będziemy mogli cieszyć się najnowszą odsłoną Androida - 5.0 Lolipop. Kluczowa będzie tutaj cena. Bo elegancki mid-range od Sony, z najnowszym systemem i wodoszczelną konstrukcją (co jest domeną raczej flagowców) to coś, co mogłoby trafić do sporego grona odbiorców. Wszystkiego dowiemy się prawdopodobnie już na początku marca na targach MWC. Według plotek, flagowca Z4 poznamy dopiero w sezonie letnim.

Źródło: Phone Arena

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)