Zamień iPhone'a 4 w telefon z funkcją dual SIM

Vooma Peel PG920, fot.Vooma.com
Vooma Peel PG920, fot.Vooma.com
Kamil Bąkowski

10.11.2011 10:40, aktual.: 10.11.2011 11:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Vooma zasłynęła z obudowy Peel 520, która pozwalała zamienić iPoda touch w iPhone'a. Teraz postanowiła zadbać o użytkowników iPhone'a, którzy chcą korzystać z funkcji dual SIM w iPhonie 4 oraz iPhonie 4S. Wystarczy tylko zakupić specjalną obudowę Vooma Peel PG920.

Obudowa Vooma Peel PG920 ma taką wielkość jak iPhone 4 i iPhone 4S. Można ją traktować jako swego rodzaju tylny, dodatkowy panel chroniący telefon. Najważniejszą funkcją Vooma Peel PG920 jest możliwość włożenia dodatkowej karty SIM, dzięki czemu iPhone'a 4 można zamienić w urządzenie z funkcją dual SIM. Obudowa zawiera dodatkowy akumulator o pojemności 1380 mAh, który pozwala na ładowanie telefonu.

Nie ma róży bez kolców: aby korzystać z funkcji dual SIM w iPhonie 4 czy 4S należy wcześniej, poza podłączeniem Vooma Peel PG920 do telefonu, dokonać jailbreaku, a następnie zainstalować odpowiednią aplikację z Cydii. Program imituje zainstalowaną aplikację Telefon oraz umożliwia wykonywanie/odbieranie połączeń z wykorzystaniem drugiej karty SIM. Użytkownicy iPhone'a 4S z iOS 5 muszą cierpliwie czekać na możliwość jego jailbreaku.

Aktualnie obudowa Vooma Peel PG920 nie jest dostępna w sprzedaży, więc nie znamy jej ceny. Pojawi się na rynku w trzech wersjach kolorystycznych. Serwis TechCrunch miał możliwość przetestowania akcesorium w wersji pre-release. Testujący ocenili, że działa ono bez problemów, nawet interfejs programu Vooma jest bardzo podobny do aplikacji Telefon w systemie iOS.

Vooma Peel PG920, fot.Vooma.com - 01
Vooma Peel PG920, fot.Vooma.com - 01

Rozwiązanie z funkcją dual SIM w iPhonie nadaje się idealnie dla osób, które chcą korzystać zarówno z numeru służbowego, jak i prywatnego w tym samym czasie na swoim ulubionym telefonie z logo firmy Apple.

  • Vooma Peel PG920, fot.Vooma.com
  • Vooma Peel PG920, fot.Vooma.com - 01
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/6] Vooma Peel PG920, fot.Vooma.com

Źródło: TechCrunchVooma

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)