Zamień Windows 7 w Windows Phone

Zamień Windows 7 w Windows Phone
Krystian Bezdzietny

07.11.2011 16:57, aktual.: 07.11.2011 17:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zapewne większość z Was używa systemu Windows 7, a wielu ceni sobie interfejs Windows Phone 7. Jeżeli Ty również należysz do fascynatów MetroUI, to poznaj Mango Skin Pack for Windows 7.

Jak sama nazwa wskazuje, jest to paczka z różnymi narzędziami, które na wiele sposobów upodabniają komputerowy system Microsoftu do jego mobilnego brata. Instalując Mango Skin Pack, otrzymasz nie tylko nowe tapety, ale zmienią się także obramowania okien, pasek zadań, odświeżeniu ulegnie ekran logowania, zamiast "uruchamianie Windows" w trakcie włączania komputera będzie widniał napis "Starting Windows Phone", zostanie dodany szereg nowych ikon, zmienią się kursory, kolorystyka systemu, zawita nowy system dźwięków i pojawi się wiele innych drobnych modyfikacji.

Obraz

Aplikacja dostępna jest na DeviantArcie (skąd też pochodzą screeny) pod czterema postaciami: dwóch instalatorów online dla 32 lub 64-bitowego Windowsa 7 oraz dwóch instalatorów offline (ok. 12 MB) dla różnych wersji systemu Windows 7. Jeżeli ktoś wyjdzie z założenia, że zmiany wprowadzone przez Mango Skin Pack niekoniecznie przypadły mu do gustu, aplikację można ekspresowo odinstalować z poziomu panelu sterowania.

Mango Skin Pack dostępny jest, jak wspomniałem, na DeviantArcie, skąd można go pobrać za darmo.

Źródło: redmondpie

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)