Zaoszczędź 15 zł w App Storze. Pierwsza promocja operatora Play z aplikacjami na iPhone'y

Zaoszczędź 15 zł w App Storze. Pierwsza promocja operatora Play z aplikacjami na iPhone'y

Rabat 15 zł dla abonentów Play na zakupy w Apple AppStore
Rabat 15 zł dla abonentów Play na zakupy w Apple AppStore
Źródło zdjęć: © Blog Play
Jan Domański
17.04.2020 08:00, aktualizacja: 17.04.2020 10:16

Co jakiś czas możemy spotkać się z akcjami obniżonej ceny zakupów w sklepie Google Play, jeśli zapłaci się metodą dedykowaną przez operatora sieci komórkowej. Tym razem Play zaskoczył oferując zniżkę 15 zł w Apple App Storze.

Jak stwierdza sam operator na firmowym blogu - "Czy wiecie, że nasi klienci jako jedyni w Polsce mogą doliczać opłaty za gry i aplikacje kupione w Apple App Store do rachunku za telefon?" Poza Apple'em, dzięki dopisaniu do rachunku abonamentowego w Play można zapłacić też w Google Play, sklepie Xbox, Microsoft, Huawei App Gallery, Wargaming.net, Kinguin, Twitch, a nawet za przejazdy autostradami w aplikacji Autopay. Część usług dostępna jest też dla wariantu na kartę.

Promocja na zakupy w Apple App Storze wygląda bardzo podobnie do wcześniejszych z Google Play. Jeśli przez ostatni rok nie korzystaliście z metody dopisz do rachunku Play przeprowadzając transakcje w App Storze, to macie szansę zaoszczędzić 15 złotych. Dotyczy to pierwszego zakupu z opisywaną metodą płatności, a rabat wynosi 15 złotych. Oczywiście wybierając tańszą pozycję nie wykorzystamy całej kwoty obniżki (zostanie tylko naliczony 1 grosz), a droższa będzie obniżona o 15 złotych.

Obraz
© BlogPlay

Aplikacje i inne atrakcje

Mamy do wyboru nie tylko gry i programy z Apple App Store'a, ale też zakupy dokonywane wewnątrz aplikacji oraz zupełnie inne zasoby. Do tego grona można zaliczyć też powiększenie pakietu dyskowego iCloud, subskrypcję Apple Music, filmy z iTunes Store czy książki z zasobów iBooks.

Promocja trwa wyjątkowo krótko. Jest dostępna tylko do 19 kwietnia, więc macie dwa dni na skorzystanie z niej. "Nie potrzeba podawać danych karty kredytowej - wystarczy w ustawieniach konta w App Storze wybrać Telefon Komórkowy i następnie za kupione produkty zapłacić z rachunkiem Play." - opisuje proces operator sieci Play.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)