Zaparowane okienko dla WP7 [wideo]

Zaparowane okienko dla WP7 [wideo]

Zaparowane okienko dla WP7 [wideo]
Zbyszek Kowal
05.06.2011 14:21, aktualizacja: 05.06.2011 16:21

W każdym sklepie mobilnym - w App Store czy Android Markecie - można znaleźć ciekawe aplikacje, które w swoim działaniu są bardzo proste, ale w ostatecznym rozrachunku wpływają na odbiór danej platformy. W Marketplace też są takie aplikacje. Poznajcie zaparowane okienko.

Stormy 7 to bardzo dobrze pomyślana aplikacja, która daje poczucie zaparowanego lustra lub okna. Podobny efekt powstaje gdy bierze się ciepły prysznic lub też gdy za oknem pada deszcz. Zobaczcie zresztą sami, jak aplikacja prezentuje się w rzeczywistości.

Na pewno każdy z Was chociaż raz nabazgrał coś palcem na szybie, czy to podczas jazdy autobusem lub też sąsiadowi w samochodzie. Sam nie wiem, dlaczego to takie fajne, ale zawsze coś człowieka podkusi, aby nabazgrać.

Teraz ten sam efekt można uzyskać dzięki Stormy 7. Dodatkowo aplikacja pozwala podmieniać tła w oknie, więc na siłę można sfotografować własne podwórko i wstawić je w miejsce predefiniowanego obrazka.

Aplikację możecie pobrać z Marketplace za niecałego dolara lub też skusić się na wersję darmową, w której jednak pojawiają się reklamy. Wybór należy do Was, użytkownicy WP7.

Źródło: wpcentral

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)