Zaprojektuj plansze do Angry Birds!

Zaprojektuj plansze do Angry Birds!

Zaprojektuj plansze do Angry Birds!
Zbigniew Kowal
06.10.2014 15:18, aktualizacja: 06.10.2014 17:18

Każdy kto chociaż raz próbował podjąć pracę w branży gier wie, jak trudno jest zrobić pierwszy krok. Większość karier rozpoczyna się bowiem od pracy testera. Projektantem plansz natomiast nie można zostać od tak sobie. Chyba że pojawia się konkurs, który może otworzyć kilka furtek. Macie ochotę stworzyć level do Angry Birds?

Ekipa Rovio postanowiła przygotować ciekawy konkurs dla swoich fanów z okazji piątej rocznicy istnienia marki Angry Birds na rynku. Każdy z Was może zaprojektować planszę do kolejnego epizodu Wściekłych Ptaków. Nie potrzebujecie specjalnych edytorów, ani też umiejętności programistycznych. Wystarczy sfotografować, narysować lub namalować na kartce papieru swój pomysł.

Przykładowa praca nadesłana przez fana z Polski
Przykładowa praca nadesłana przez fana z Polski

Następnie należy odwiedzić urodzinową stronę Angry Birds, założyć konto użytkownika i przesłać projekt do Rovio. Spośród nadesłanych prac (większość nabazgrana przez dzieciaki) projektanci fińskiego studia wybiorą najlepsze i wcielą je w życie. Swoje pomysły można wysyłać do 15 października, czasu na stworzenie wiekopomnego dzieła nie ma zatem zbyt dużo.

Wygranie takiego konkursu z pewnością wyglądałoby imponująco w CV przyszłych level designerów. Nie mniej jednak w całej akcji chodzi o zabawę i reklamę. Czyż może być zatem coś słodszego niż sześciolatek malujący z zapałem planszę do swojej ukochanej gry?

ANGRY BIRDS: YOU MAKE THE NEXT LEVEL!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)