Zarabianie za polecanie z Orange Flex

Zarabianie za polecanie z Orange Flex

Zarabianie w Orange Flex jest niezwykle proste
Zarabianie w Orange Flex jest niezwykle proste
Źródło zdjęć: © Unsplash
Maciej Sierpień
24.05.2021 08:21, aktualizacja: 24.05.2021 10:26

Zarabianie jeszcze nigdy nie było tak proste. Polecasz Orange Flex znajomemu i otrzymujesz 70 zł do wykorzystania na swoim koncie za każde udane polecenie. Gdy zaprosisz do aplikacji pięciu przyjaciół dostajesz dodatkowo 500 GB, a kolejnych pięć osób to łącznie aż 1000 GB do zdobycia!

Orange Flex to sieć w aplikacji mobilnej. Masz do wyboru aż 4 plany komórkowe, a w każdym nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy w kraju oraz UE. Do tego możesz mieć nawet 100 GB internetu i odpowiednią paczkę danych w roamingu w UE. Co ważne, swój plan komórkowy możesz dowolnie zmieniać i to bez zobowiązań i dodatkowych opłat. Oferta skierowana jest zarówno do indywidulanych klientów, jak i przedsiębiorców. Wystarczy pobrać aplikację ze sklepów App Store lub Google Play.

Wszystko odbywa się całkowicie zdalnie. Nie musisz iść do salonu i czekać w kolejce. Do aktywacji wystarczy potwierdzić tożsamość poprzez dodanie zdjęcia swojego dokumentu oraz… selfie. Opłaty będę automatycznie pobierane z karty lub z twojego konta Flex. Z Orange Flex nie wiążesz się długoterminową umową. W każdej chwili możesz zrezygnować lub wstrzymać subskrypcję i powrócić do niej, gdy tylko zechcesz.

Dzięki karcie eSIM, wirtualnej karcie SIM udostępnionej w Polsce po raz pierwszy przez Orange, wszystkie sprawy załatwisz w aplikacji mobilnej. Odpowiedź na każdą wątpliwość znajdziesz po kilku kliknięciach lub poprzez czat. Masz też pełną kontrolę nad kosztami, płacisz jedynie za to z czego korzystasz.

Polecaj i zarabiaj

A jak zarabiać w Orange Flex? To niezwykle proste. Wystarczy polecić ofertę znajomemu, wysyłając mu swój indywidualny kod. Jeśli on z niego skorzysta i pozostanie z Orange Flex co najmniej przez miesiąc, otrzymasz 70 zł, a dodatkowe 30 złotych otrzyma osoba, którą poleciłeś.

A to wszystko jedynie na dobry początek. Polecając Flex pięciu znajomym odbierzesz dodatkowe 500 GB ważne przez 180 dni. Za kolejnych pięć osób dostaniesz następne 500 GB. Zatem do zdobycia jest w sumie aż 1000 GB! Pamiętaj, twoi znajomi też mogą polecać usługę i korzystać w taki sam sposób.

Prezent trafi na konto ze środkami Flex. Pieniądze można zaś wykorzystać na opłacenie planu i innych usług, np. "Passów". W ofercie Orange Flex dostępne są one w czterech wersjach: Social Pass (ten masz już automatycznie włączony w ramach dowolnego planu komórkowego), Music Pass, Video Pass i Game Pass. Co istotne, otrzymane środki możesz również po prostu zwrócić na swoją kartę płatniczą i wykorzystać je jak chcesz.

Takiej promocji ciężko szukać w innej ofertach, dostępnych w abonamencie lub na kartę.

Kwartał po złotówce

I na koniec jeszcze jedna zachęta. Jeżeli myślałeś o przeniesieniu swojego numeru, to teraz w Orange Flex przez pierwsze trzy miesiące za swój plan zapłacisz jedynie złotówkę miesięcznie! Wystarczy tylko przed dokonaniem płatności wpisać kod: „FLEX3”. Z Flexem wszystko naprawdę jest bardzo proste.

Więcej informacji o ofercie na stronie: https://flex.orange.pl/

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)