Zatańcz w Apple Store – nadchodzi nowa moda? [wideo]

Zatańcz w Apple Store – nadchodzi nowa moda? [wideo]

Zatańcz w Apple Store – nadchodzi nowa moda? [wideo]
Zbyszek Kowal
03.05.2011 20:05, aktualizacja: 03.05.2011 22:05

Każdy, kto interesuje się nowymi trendami, musi zerkać do Internetu. To właśnie w Sieci pojawiają się nowe zachowania oraz moda, którą naśladują młodzi ludzie. Poznajcie zatem nowy sposób na rozrywkę. Od dzisiaj tańczymy w sklepach Apple’a!

Cała zabawa polega na tym, aby udać się do sklepu firmy z Cupertino wraz z iPhonem lub MacBookiem i nagrać swój taniec w obecności klientów oraz pracowników Apple’a. Trudno powiedzieć, czy to właśnie popularna w branży iJustine rozpoczęła tę modę, ale oglądając jej ostatnią celebracje białego iPhone’a, trudno zaprzeczyć, że miała wpływ na wielu ludzi.

Jak zobaczycie poniżej, niekoniecznie trzeba być dorosłym lub pięknym. Tańczą również młodsi użytkownicy sprzętów Apple’a. Ponad 650 tysięcy wyświetleń ma swoją wymowę.

Jeżeli czujecie się onieśmieleni solowym występem, można skrzyknąć grupę znajomych i wystąpić jako zespół. Tak, wygląda na to, że i na to Apple Store jest gotowy.

Myślicie, że ta moda ma szansę przyjąć się poza USA? Czy w Europie lub Polsce znalazłby się osoby, które wpadłby do sklepu ze swoim MacBookiem i nakręciły podobne filmiki? Jeżeli znacie takich lub czujecie się na siłach, możecie słać do nas swoje materiały. Z pewnością je opublikujemy!

Źródło: cultofmac

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)