Zbliża się premiera Moto G5S+ i Moto X4. Oto nowe informacje

Zbliża się premiera Moto G5S+ i Moto X4. Oto nowe informacje

Zbliża się premiera Moto G5S+ i Moto X4. Oto nowe informacje
Łukasz Skałba
16.06.2017 10:28, aktualizacja: 16.06.2017 12:28

Motorola szaleje z premierami. W ostatnich tygodniach zadebiutowały modele z budżetowej linii Moto C, smartfony Moto E4 i E4 Plus, czyli reprezentanci odrobinę wyższej półki, oraz Moto Z2 Play, który należy do wyższej średniej półki cenowej. Producent nie zamierza zwalniać. Już wkrótce ujrzymy kolejne nowości.

Andri Yatim to użytkownik Twittera, który regularnie publikuje informacje na temat nadchodzących produktów Motorola Moto. Najnowsze doniesienia dotyczą modeli Moto G5S+ oraz Moto X4. Co o nich wiadomo?

Motorola Moto G5S+

Według informacji opublikowanych przez Andria, Moto G5S+ ma mieć 5,5-calowy wyświetlacz upakowany w obudowę wykonaną w całości z metalu. Wzornictwo nowego modelu ma przypominać design innych tegorocznych modeli Moto. W charakterystycznym okręgu na tyle obudowy znajdzie się podwójny aparat. Sposób jego działania, ani szczegółowe parametry nie są jeszcze dokładnie znane.

Obraz

Za wydajność smartfona odpowiadać ma świeży energooszczędny procesor Qualcomma - Snapdragon 626. Za osiągi energetyczne odpowiadać ma z kolei ogniwo o pojemności 3068 mAh. Moto G5S+ będzie dostępny w trzech kolorach (złotym, srebrnym i szarym) w cenie oscylującej w granicach 1100-1200 zł.

Motorola Moto X4

Moto X4 ma być nieco droższy. Filozofia designu pozostanie jednak bez zmian, a do tego z tyłu również pojawi się podwójny aparat. O modelu tym sporo napisał ostatnio Mateusz, a nowe dane są potwierdzeniem wcześniejszych przecieków.

Moto X4 ma mieć 5,2-calowy ekran oraz procesor Snapdragon 660, ale to nie jedyne przewagi nad Moto G5S+. Znacznie większa będzie również bateria, której pojemność wyniesie aż 3800 mAh. Ważną ważną ma być również obudowa uodporniona na działanie wody i pyłów. Moto X4 ma spełniać standardy normy IP68. Cena tego modelu nie jest jeszcze znana.

Dostępność

Brazylijski oddział Motoroli zapowiedział, że 21 czerwca odbędzie się konferencja firmy, na której pokazane będą kolejne nowości. Plotki głoszą, że zobaczymy na nim oficjalnie właśnie opisane wyżej modele. Niedługo później powinny trafić do sprzedaży na pierwszych rynkach.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)