Zdecyduj, który smartfon robi lepsze zdjęcia: Lumia 950, Galaxy S6 Edge czy Xperia Z5

Zdecyduj, który smartfon robi lepsze zdjęcia: Lumia 950, Galaxy S6 Edge czy Xperia Z5

Zdecyduj, który smartfon robi lepsze zdjęcia: Lumia 950, Galaxy S6 Edge czy Xperia Z5
Teleguru poleca
24.11.2015 12:33, aktualizacja: 24.11.2015 13:33

W tym roku poznaliśmy kilka świetnych urządzeń z segmentu premium, obok których nie sposób przejść obojętnie. Wśród nich znalazła się debiutująca na polskim rynku, długo wyczekiwana Lumia 950, którą postanowiliśmy skonfrontować w najnowszym fototeście naprzeciw zachwalanemu Samsungowi Galaxy S6 Edge i oferującej, zdaniem Sony, najlepsze doznania fotograficzne Xperii Z5.

W trakcie niedawnej polskiej premiery Lumii 950, nie mogliśmy odmówić sobie okazji przetestowania najnowszego flagowca Microsoftu, głównie pod kątem obiecujących możliwości fotograficznych. Pierwsze wrażenia okazały się być jak najbardziej pozytywne, choć urządzenie nie jest wolne od wad. Zaciekawieni, czy tegoroczny model jest w stanie w jakimkolwiek stopniu dorównać takim legendom jak chociażby kilkuletnia Nokia Lumia 1020, porównaliśmy go ze znanym z rewelacyjnych zdjęć Samsungiem Galaxy S6 Edge i uważaną przez Sony za „najlepszy fotosmartfon” Xperią Z5:

Test, podobnie jak wcześniejsze, znajduje się na [Fototest Microsoft Lumia 950 vs Samsung Galaxy S6 Edge vs Sony Xperia Z5]stronie Teleguru](http://teleguru.pl/wiadomosci/artykul/fototest:_microsoft_lumia_950_vs_samsung_galaxy_s6_vs_sony_xperia_z5_2477).

Jak działa test?

Obraz

• Fototest podzielony jest na kilka scen. W każdej trzeba wybrać najlepsze zdjęcie najeżdżając na umieszczoną na nim gwiazdkę. Żeby przejść dalej, należy też kliknąć drugie i trzecie miejsce.

• Każdą scenę można oceniać w trybach: „pełny rozmiar” oraz „oddalony”. W domyślnym trybie („pełny rozmiar”) można wyświetlić dowolny fragment zdjęcia przesuwając lupę po miniaturze sceny.

• Kolejność zdjęć w scenach jest losowa.

PS. Osoby z Warszawy, posiadające iPhone’a 6S lub 6S Plus, proszone są o kontakt ;)

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)