Zegarek z Android Wear za 99 dolarów. Za to lubię Asusa

Zegarek z Android Wear za 99 dolarów. Za to lubię Asusa

Koncept inteligentnego zegarka Asusa
Koncept inteligentnego zegarka Asusa
Jan Blinstrub
28.06.2014 11:25, aktualizacja: 28.06.2014 13:25

Asus robi niezłe urządzenia z górnej półki, ale w wielu segmentach wygrywa budżetowymi liniami produktów o dobrym stosunku jakości do ceny. Nexusy, Memo Pady, tanie tablety z Windows są świetnym tego potwierdzeniem. Jeśli wierzyć doniesieniom TechCrunch, tajwańska firma w podobny sposób będzie chciała zaatakować rynek inteligentnych zegarków.

Jeśli chcecie być w gronie pierwszych użytkowników Android Wear musicie przygotować 230 dolarów i kupić bilet do Stanów. Za kilka dni będą tam realizowane zamówienia z przedsprzedaży na LG G Watch. Chwilę później zadebiutuje nieco tańsze urządzenie Samsunga.

Jeśli jednak możecie poczekać, być może zaoszczędzicie trochę pieniędzy. Techcrunch podaje, że jesienią do sprzedaży może wejść inteligentny zegarek Asusa w cenie od 99 do 149 dolarów. W najlepszym wypadku byłby więc o ponad połowę tańszy od urządzeń LG i Samsunga. Taki Nexus inteligentnej galanterii.

Jak nietrudno się domyślić, o samym urządzeniu niewiele wiadomo. Źródło Techcruch sugeruje tylko, że sprzęt będzie wyposażony w ekran AMOLED. Hasło „dobrze i tanio” nie jest obce Asusowi, więc niewykluczone, że mimo niższej ceny zegarek nie będzie wyraźnie odstawać na tle konkurencji.

Inna rzecz, że 100 baksów to moim zdaniem maksymalna cena, jaką można zaakceptować za produkt z zupełnie nowym systemem. Nie wątpię w sukces Android Wear, ale ci, którzy kupią w tym roku sprzęt działający pod jego kontrolą będą tak naprawdę beta testerami.

źródło: Techcrunch

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)