Zerknij na kolejną grę twórcy Flappy Birds

Zerknij na kolejną grę twórcy Flappy Birds

Zerknij na kolejną grę twórcy Flappy Birds
Zbigniew Kowal
19.08.2014 17:54, aktualizacja: 19.08.2014 19:54

Dong Nguyen na stałe przeszedł do historii branży gier mobilnych. Jako pierwszy bowiem usunął ze sklepu aplikację, która przynosiła mu dochód w wysokości 50 tysięcy dolarów dziennie. Trochę wody w rzekach upłynęło od tego czasu. Dong przemyślał sporo spraw i jednak zdecydował się na zarabianie grubego szmalu.

Oficjalnie we Flappy Birds mogą zagrać tylko użytkownicy Amazon Fire TV i nic nie zapowiada rychłego powrotu gry Donga Nguyena do Google Play lub App Store. Poniekąd wiadomo już dlaczego jest jak jest. Otóż wietnamski programista pracował nad zupełnie nową grą dla miłośników ekstremalnego stukania palcem w ekran.

Swing Copters (tak nazywa się nowe dziecko Nguyena) nie różni się zbytnio od Flappy Birds. Sterowanie pozostaje niezmienne, nadal musimy stukać rytmicznie palcem w ekran telefonu lub tabletu, aby osiągać lepsze wyniki od znajomych. Gra jest tak samo krótka i tak samo ekstremalnie frustrująca jak jej poprzedniczka.

Swing Copters Gameplay Trailer by Flappy Bird Creator Dong Nguyen

W porównaniu do Flappy Birds zaobserwować można dwie zasadnicze różnice. Po pierwsze, miejsce sympatycznego ptaszka zajął mały helikopterek. Po drugie, ekran nie przesuwa się już z lewej do prawej strony jak ma to miejsce w klasycznych side-scrollerach. Tym razem akcje będziemy obserwować z dołu do góry jak w Doodle Jump. Ot i cała zmiana.

Jeżeli panowie z Touch Arcade się nie mylą, to Swing Copters pojawi się w App Store już 21 sierpnia. Nie wiadomo czy Nguyen w tym samym czasie opublikuje również wersję na androida. Wiadomo natomiast, że aplikację będzie można pobrać za darmo. Gra będzie zawierała reklamy oraz jedną mikrostransakcję która pozwoli kupić blokadę na wyświetlanie reklam. Szykuje się kolejny sukces?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)