Zgarnij 2 GB i poznaj Night City z Play!

Zgarnij 2 GB i poznaj Night City z Play!

Poznaj Night City z PLAY
Poznaj Night City z PLAY
Źródło zdjęć: © Materiały partnera: PLAY
Sławomir Serafin
11.12.2020 14:28, aktualizacja: 15.12.2020 11:12

Chcesz przygotować się na wyprawę do miasta mrocznej przyszłości Cyberpunk 2077? Pomoże ci w tym aplikacja Play24. Odbierz pakiet dwóch gigabajtów i ruszaj w drogę, żeby odkryć Night City.

Poczuj klimat miasta, zanim odpalisz silnik i rozpoczniesz swoją misję. Na początek wejdź do aplikacji Play24 i odbierz darmowe 2 GB. Potem możesz śmiało odkrywać Night City i jego dzielnice. Rozpoznaj teren i poczuj się jak u siebie, bo ta wiedza na pewno ci się przyda!

Zabawę przygotował Play w porozumieniu z CD PROJEKT RED. W aplikacji masz dostęp do sześciu głównych dzielnic metropolii. Twoim zadaniem jest wybranie tej, którą chcesz odkryć, a następnie rozwiązanie prostej łamigłówki. Jeśli uda ci się to, odblokujesz dostęp do danej lokacji. Dzięki temu dowiesz się najważniejszych informacji na temat dzielnicy i będziesz mógł przejść do następnych.

Zbierz informacje, których okolic unikać, żeby nie trafić w krzyżowy ogień wojny gangów. Odkryj, gdzie swoje siedziby mają najważniejsze korporacje. Dowiedz się, gdzie kupisz najlepszy (albo najtańszy, ale nie do końca legalny) sprzęt, a gdzie musisz być wyjątkowo grzeczny pod okiem korporacyjnych patroli.

A gdy już poznasz całe Night City, Play przygotował dla ciebie w nagrodę fantastyczną tapetę z Cyberpunk 2077 do pobrania. Za każdym razem, gdy włączysz smartfon, przypomni Ci ona Twoją podróż przez dzielnice mrocznego miasta przyszłości.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)