Zgarnij 2 GB i poznaj Night City z Play!

Strona głównaZgarnij 2 GB i poznaj Night City z Play!
11.12.2020 14:28
Poznaj Night City z PLAY
Poznaj Night City z PLAY
Źródło zdjęć: © Materiały partnera: PLAY
Sławomir Serafin
Sławomir Serafin

Chcesz przygotować się na wyprawę do miasta mrocznej przyszłości Cyberpunk 2077? Pomoże ci w tym aplikacja Play24. Odbierz pakiet dwóch gigabajtów i ruszaj w drogę, żeby odkryć Night City.

Poczuj klimat miasta, zanim odpalisz silnik i rozpoczniesz swoją misję. Na początek wejdź do aplikacji Play24 i odbierz darmowe 2 GB. Potem możesz śmiało odkrywać Night City i jego dzielnice. Rozpoznaj teren i poczuj się jak u siebie, bo ta wiedza na pewno ci się przyda!

Zabawę przygotował Play w porozumieniu z CD PROJEKT RED. W aplikacji masz dostęp do sześciu głównych dzielnic metropolii. Twoim zadaniem jest wybranie tej, którą chcesz odkryć, a następnie rozwiązanie prostej łamigłówki. Jeśli uda ci się to, odblokujesz dostęp do danej lokacji. Dzięki temu dowiesz się najważniejszych informacji na temat dzielnicy i będziesz mógł przejść do następnych.

Zbierz informacje, których okolic unikać, żeby nie trafić w krzyżowy ogień wojny gangów. Odkryj, gdzie swoje siedziby mają najważniejsze korporacje. Dowiedz się, gdzie kupisz najlepszy (albo najtańszy, ale nie do końca legalny) sprzęt, a gdzie musisz być wyjątkowo grzeczny pod okiem korporacyjnych patroli.

A gdy już poznasz całe Night City, Play przygotował dla ciebie w nagrodę fantastyczną tapetę z Cyberpunk 2077 do pobrania. Za każdym razem, gdy włączysz smartfon, przypomni Ci ona Twoją podróż przez dzielnice mrocznego miasta przyszłości.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)