Zgarnij Samsunga Wave! - zasady konkursu

Zgarnij Samsunga Wave! - zasady konkursu
Mateusz Żołyniak

12.07.2010 21:53, aktual.: 12.07.2010 23:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czas rozpocząć kolejny konkurs, w którym do wygrania będzie Samsung Wave S8500. Co trzeba zrobić, aby wygrać pierwszego smartfona z systemem bada OS? Oto zasady konkursu:

Uczestnicy konkursu muszą przygotować pracę konkursową na zadany poniżej temat.

Wymyśl historyjkę, która przytrafiła się pewnemu rozbitkowi i uzupełnij brakujące pola komiksu.

Obraz

Uczestnicy muszą wypełnić pięć brakujących pól komiksu tak, aby układały się one w jedną spójną całość. Każdy Uczestnik może przygotować tylko jedną pracę konkursową! Poza pracą Uczestnicy będą musieli udzielić odpowiedzi na pięć pytań konkursowych, które w czasie trwania konkursu będą pojawiać się na stronie Komórkomanii. Pierwsze z nich zostanie opublikowane 15 lipca, a kolejne będą pojawiały się do 24 lipca.

Pracę konkursową i odpowiedzi na pytania konkursowe Uczestnicy muszą wysłać na podany wraz z ostatnim pytaniem konkursowym adres email. Ostateczny termin przesłania prac upływa 25 lipca (niedziela) o północy.

W poniedziałek, 26 lipca na stronie Komórkomanii pojawi się galeria prac konkursowych. Znajdą się w niej najlepsze zdaniem redakcji Komórkomanii prace konkursowe Uczestników, którzy prawidłowo odpowiedzieli na wszystkie pytania konkursowe. W ciągu kolejnych dni jury, w skład którego wchodzi redakcja Komórkomanii z autorów nominowanych prac wyłoni zwycięzcę, który otrzyma Samsunga Wave S8500. Prace, które zajmą odpowiednio drugie i trzecie miejsce zostaną nagrodzone stylowymi słuchawkami marki Samsunga, a autorzy pięciu kolejnych wyróżnionych prac otrzymają kubki z logiem Samsung Apps.

Na koniec najważniejsze. W konkursie liczy się przede wszystkim Wasza kreatywność i pomysłowość, a nie sposób wykonania pracy. Miejcie to na uwadze przygotowując swoje prace.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie pod tym linkiem.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)