Chcesz mieć łatwy do zapamiętania numer? Teraz masz dobrą okazję

Chcesz mieć łatwy do zapamiętania numer? Teraz masz dobrą okazję

Telefon
Telefon
Źródło zdjęć: © Ivantsov / depositphotos.com
Miron Nurski
27.01.2017 17:24, aktualizacja: 28.01.2017 12:54

Wirtualny operator lajt mobile prowadzi regularną sprzedaż tzw. złotych numerów, czyli takich, które złożone są z łatwych do zapamiętania kombinacji cyfr. Teraz można je kupić za pół ceny.

Weekendowa wyprzedaż złotych numerów

W internetowym sklepie lajt mobile można obecnie kupić złoty numer taniej o 50 proc. Oferta potrwa do 29 stycznia. Zainteresowani powinni się spieszyć, bo nietrudno się domyślić, że najciekawsze numery znikną w pierwszej kolejności.

Sieć przygotowała 12 pul numerów z różnych półek cenowych. Można je kupić za 10, 15, 25, 30, 40, 50, 100, 150, 250, 500, 1000 lub 2000 zł. Oczywiście zakupioną kartę SIM trzeba od razu zarejestrować.

Najtańsze numery ciężko jednak nazwać złotymi

Przejrzałem wszystkie pule. Numery za 10-25 zł raczej lepiej sobie odpuścić, bo na łatwiejszą do zapamiętania kombinację cyfr można trafić losując starter w sklepie.

Najkorzystniej w mojej opinii wypadają numery za 50 zł. Moim zdaniem numery z tej puli są nawet ciekawsze od numerów za... 100 i 150 zł. Oceńcie sami.

Od lewej złote numery za 50, 100 i 150 zł
Od lewej złote numery za 50, 100 i 150 zł

Po co w ogóle kupować złoty numer?

Jeszcze kilkanaście lat temu sporą popularnością cieszyły się telefony stacjonarne, które w większości przypadków nie miały wbudowanej książki telefonicznej, oraz komórki z ograniczoną pamięcią na numery. Kombinacja cyfr, którą rodzina, znajomi czy nawet sam użytkownik mogli łatwo zapamiętać, była więc na - nomen omen - wagę złota.

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się komunikatory internetowe, a i własny numer można udostępnić dowolnej osobie jednym kliknięciem. Nie każdemu opłaca się więc płacić więcej za numer tylko dlatego, że łatwo go zapamiętać. Wciąż jednak złote numery docenią chociażby przedsiębiorcy, których biznesy oparte są o kontakt telefoniczny.

Oczywiście kupując złoty numer w lajt mobile nie jest się skazanym na ofertę tegoż operatora. Nic nie szkodzi na przeszkodzie, by zaraz po dokonaniu zakupu przenieść numer do preferowanej sieci.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)