LTE i HSPA+ DC w Play. Nowości w All Inclusive

LTE i HSPA+ DC w Play. Nowości w All Inclusive

Play
Play
Paweł Żmuda
20.05.2011 12:37, aktualizacja: 20.05.2011 14:37

W odpowiedzi na konferencję przedstawicieli T-Mobile sieć Play postanowiła zorganizować wczoraj własny event dla dziennikarzy. Operator zaprezentował zmiany w ofercie All Inclusive, a także poinformował o testach technologii LTE i uruchomieniu HSPA+ DC na terenie Warszawy. Co zmieniło się w Play?

Na początek zmiany, które wprowadzono do oferty All Inclusive oraz All Inclusive Max. Już w najtańszych abonamentach można spodziewać się dodatkowych minut i SMS-ów.

Play
Play

Przedstawiciele Play poinformowali także o wprowadzeniu nowej taryfy biznesowej All Inclusive Fix, która przeznaczona jest przede wszystkim dla osób wykonujących dużo połączeń na telefony stacjonarne. Jak prezentuje się nowa oferta?

Play
Play
Play
Play

Operator przygotował także specjalną ofertę dla osób przenoszących swój numer do Play. W ramach abonamentu można zyskać więcej darmowych minut.

Play
Play

Dla nowych klientów przygotowano również promocję na telefony. Które komórki objęte są obniżką cen?

Play
Play

Na konferencji prasowej po raz kolejny poinformowano o zmianie adresu oficjalnej strony operatora. Szczegóły oferty Play dostępne są teraz pod prostym adresem play.pl. Dodatkowo na stronach sieci pojawiła się porównywarka ofert wszystkich operatorów, mająca przekonać nowych użytkowników do przeniesienia numeru.

Sieć pochwaliła się 100% wzrostem ruchu generowanego przez smartfony w ciągu ostatnich pięciu miesięcy. Według zapewnień Play w zasięgu sieci jest już ponad 60% powierzchni naszego kraju i 80% mieszkańców.

Źródło: blogplay

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)