Zmiany w ofertach Orange i nowe promocje

Zmiany w ofertach Orange i nowe promocje

Orange: krótsza umowa, mniejszy rachunek (fot.: rgbstock.com)
Orange: krótsza umowa, mniejszy rachunek (fot.: rgbstock.com)
Kira Czarczyńska
27.08.2011 21:55, aktualizacja: 27.08.2011 23:55

Podpisując teraz umowę z siecią Orange, będziemy mogli sobie wybrać co wolimy: związać się z operatorem na tylko 12 miesięcy, czy dostać telefon w promocyjnej cenie. A kiedy już się zdecydujemy, możemy skorzystać z jednej z promocji obniżających znacznie koszty korzystania z komórki.

Krótsze umowy - ale coś za coś

W ciągu ostatnich paru lat, to właśnie promocyjne ceny telefonów były wabikiem na klientów - podpisywali oni długie umowy, żeby tylko dostać ciekawą komórkę za niewielkie pieniądze. Najwyraźniej już tak nie jest, skoro operator Orange proponuje podpisywanie umowy na rok i... zakup telefonów w niepromocyjnych cenach, jeśli na te zaledwie 12 miesięcy się skusimy.

Można więc obecnie związać się z siecią na co najmniej 24 miesiące i dostać aparat w atrakcyjnej cenie, albo podpisać umowę na rok, płacąc za komórkę normalną kwotę. Tylko po co nam wtedy w ogóle umowa terminowa...?

Promocje, które znacznie obniżą koszty

Jeśli jednak już stwierdziliśmy, że skorzystamy z oferty Orange dla klientów indywidualnych - to warto zainteresować się wchodzącymi w poniedziałek w życie promocjami.

  • Pogaduchy w Orange - uruchomienie usługi kosztuje, w zależności od posiadanej taryfy, od 0 zł do 50 zł. Za tą cenę dostaniemy możliwość rozmawiania w ramach sieci bez limitu.
  • Niekończąca się minuta - płacimy 2 zł za jej włączenie, a potem nieważne ile czasu chcemy rozmawiać, i tak płacimy jedynie za pierwszą minutę. Pod warunkiem, że dzwonimy w ramach sieci Orange.
  • SMS-y w Orange na okrągło - usługa jest darmowa w Pelikanie II 39,90 zł i więcej, w pozostałych taryfach kosztuje 25 zł. Pozwala na wysłanie nieograniczonej liczby wiadomości SMS wewnątrz sieci.
  • Internet bez limitu danych - w Panterze II już od 49,90 zł można wykupić pakiet transmisji danych, z którego korzystać będziemy bez limitu prędkości. Oczywiście, spadnie ona po zużyciu pakietu, do 16 kbps.

Przy rozsądnym wyborze, powinny rzeczywiście solidnie odchudzić nasze rachunki.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)