Zmieniamy format #wSkrócie

Zmieniamy format #wSkrócie

Zmieniamy format #wSkrócie
Miron Nurski
15.04.2019 18:17, aktualizacja: 15.04.2019 20:17

Cykl #wSkrócie prowadzimy w niezmienionej formie od wielu lat (z kilkoma mniejszymi i większymi przerwami). Nadszedł czas na zmiany.

Format #wSkrócie powstał po to, by najważniejsze informacje dnia, które nie wymagają rozwijania tematu w osobnych artykułach, dostarczyć Wam w przystępnej formie. Dzięki temu nie musicie przeklikiwać się przez dziesiątki tekstów, by zobaczyć nowe zdjęcie iPhone'a, poznać datę premiery nowego Galaxy i obejrzeć fajną reklamę Huaweia. Wszystko macie w jednym miejscu.

Format ten ma jednak także swoje wady, a jedna z najważniejszych to poślizg w dostarczaniu informacji. Często zdarza się tak, że producent wysyła nam rano notkę prasową na temat ceny zaprezentowanego wcześniej telefonu, a mu czekamy do późnego popołudnia, by opublikować ją we #wSkrócie.

Drugi problem to utrudnione komentowanie. Gdy jeden zbiorczy artykuł porusza nawet 10 różnych tematów, ciężko skierować dyskusję na jakiś konkretny tor.

Udało nam się rozwiązać oba problemy i znaleźć złoty środek

Od teraz poszczególne punkty we #wSkrócie rozbijane będą na osobne teksty. Zachowujemy jednak zwięzłą formę, więc nie uświadczycie w nich zbędnego lania wody. Teksty te będziemy na bieżąco publikować na stronie głównej serwisu w formie listy.

Obraz

Dodatkowo codziennie późnym popołudniem na łamach Komórkomanii pojawiać się będzie materiał zbiorczy, agregujący pełną treść wszystkich skrótowych tekstów, które powstały danego dnia. Zastąpi on wspomnianą listę z osobnymi tekstami.

Obraz

Dla tych z Was, którzy lubią na koniec zajrzeć do jednego tekstu, by zapoznać się ze wszystkimi najważniejszymi informacjami w skrótowej formie, zmiana będzie więc praktycznie nieodczuwalna. Materiały zbiorcze wciąż będą się pojawiać (choć w wizualnie odświeżonej firmie). Po prostu wprowadzamy dodatkową opcję dla tych, którzy wolą komentować poszczególne wątki lub dotrzeć do informacji wcześniej niż na koniec dnia. Każdy będzie mógł przeglądać Komórkomanię jak mu wygodnie.

Oczywiście cała reszta pozostaje bez zmian

Wspomniane zmiany dotyczą wyłącznie formatu #wSkrócie. Wyczerpujące materiały na temat premier telefonów, felietony, testy i analizy wciąż będą się na łamach Komórkomanii pojawiać.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)