Znacznie dłuższe wibracje w iPhonie

Znacznie dłuższe wibracje w iPhonie

iphone3g
iphone3g
Krystian Bezdzietny
28.12.2009 14:00, aktualizacja: 28.12.2009 15:00

Po przesiadce z telefonów takich jak choćby Nokia na iPhone'a mogą wystąpić pewne niedogodności w użytkowaniu tego drugiego urządzenia. Jedną z tych niedogodności (przynajmniej dla mnie) był zbyt krótki komunikat wibracjami o otrzymanej wiadomości SMS. Dla tych, którym wibracje wciąż wydają się za krótkie powstało pewne narzędzie.

Nazywa się ono nie inaczej  jak SMS Vibration Boost. Nie jest to aplikacja, którą instalujemy i konfigurujemy. Nie jest to także "wtyczka" do programu WinterBoard czy nowa pozycja w Ustawieniach iPhone'a. Owy program instalujemy z Cydii, restartujemy urządzenie i cieszymy się co najmniej 3-krotnie dłuższą wibracją przy otrzymaniu wiadomości SMS.

Warto tutaj wspomnieć także o aplikacji o nazwie asVibra, która także miała swoje 5 minut na łamach SIMbloga. Jest to bowiem narzędzie, które także ingeruje w wibracje iPhone'a, niemniej różnica pomiędzy asVibra a SMS Vibration Boost polega na tym, że to pierwsze narzędzie po prostu dodaje jeszcze jeden bądź dwa powiadomienia wibracjami, a SMSVB po prostu znacznie przedłuża jeden komunikat.

Interesująca pozycja, ale ja osobiście zdążyłem się przyzwyczaić do krótkiego komunikatu. Ten dłuższy, który występuje po zainstalowaniu SMS Volume Boost, sprawia wrażenie, jakby ktoś do nas dzwonił.

SMS Volume Boost ściągniemy z Cydii, z repo BeYouriPhone (http://repo.beyouriphone.com).

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Ożyw zegar w iPhonie
Ożyw zegar w iPhonie
Krystian Bezdzietny
Ukrywanie ikonek w iPhonie
Ukrywanie ikonek w iPhonie
Krystian Bezdzietny
Więcej wibracji w iPhonie
Więcej wibracji w iPhonie
Krystian Bezdzietny
Komentarze (0)