Znajdź współlokatora przez iPhone’a

Strona głównaZnajdź współlokatora przez iPhone’a
02.11.2010 18:25
Wspołlokator iPhone
Wspołlokator iPhone
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Znalezienie właściwej osoby, która mogłaby z nami zamieszkać, nie należy do zadań najłatwiejszych. W końcu nie tylko kasa musi się zgadzać. Bardzo często wymarzony współlokator musi spełnić kilka wymogów, a to niestety zawęża grono potencjalnych mieszkańców. Na szczęście są aplikacje, które pomagają w tego typu sytuacjach.

Wspólnie z ciągle rosnącą grupą użytkowników iPhone'ów oraz osób wynajmujących pokoje i mieszkania serwis Współlokator zaprojektował darmową aplikację pozwalającą użytkownikom iPhone'ów znaleźć wymarzony pokój lub współlokatora mobilnie.

Osoby, które ściągną aplikację, mają możliwość przeglądania aktualnych ofert wynajmu widocznych na interaktywnej mapie na obszarze, którym są zainteresowane. Sprawia to, że proces poszukiwania nowego pokoju lub mieszkania jest łatwiejszy i szybszy. Dzięki aplikacji użytkownicy mogą bezpośrednio skontaktować się z ogłoszeniodawcą, wysyłając e-mail lub dzwoniąc, bez potrzeby korzystania z komputera.

411919151226291110

Zwykle najlepsze oferty nie pozostają aktualne przez długi okres. Jedna na sześć ofert staje się nieaktualna w ciągu 24 godzin od jej dodania. Nowa aplikacja pozwoli poszukującym lokum być na bieżąco i da im przewagę nad innymi szukającymi. Jonathan Moore, dyrektor wspollokator.pl, w wywiadzie umieszczonym m.in. na TechCrunch, mówi:* *

Znalezienie współlokatora online jest obecnie bardzo szybkim procesem – ale nasza nowa aplikacja to dodatkowy atut dla szukających. Obecnie możemy zauważyć olbrzymią rywalizację, jeśli chodzi o poszukiwanie nowych ofert pokoi do wynajęcia i mieszkań studenckich. Te najlepsze znikają ze stron już po kilku godzinach. Użytkownik może łatwo przegapić najlepsze oferty gdy jest poza domem, bez dostępu do Internetu. Ale teraz dzięki Wspollokator iPhone App może być na bieżąco w każdej chwili i miejscu. Dodatkowo jeżeli szukasz pokoju na danym obszarze, zbudowaliśmy interaktywną mapę ze zintegrowanym GPS-em. Pozwól sprawdzić aplikacji, gdzie się obecnie znajdujesz, a pokażemy Tobie najciekawsze oferty w tym regionie.

Niestety, nie przetestowaliśmy tego programu. Tuż po ściągnięciu aplikacji okazało się, że do pracy z programem potrzebne są login oraz hasło w systemie. Konta nie można założyć z poziomu aplikacji, wymagana jest więc wizyta na tej witrynie.

Sama witryna jest dość funkcjonalna, chociaż proces rejestracji nowego konta to dla mnie zagadka. Nie odnalazłem klasycznego Zarejestruj. Być może jest on schowany nieco głębiej, a ja nie miałem szczęścia na niego trafić. Jeśli jednak temat Was zainteresował, to aplikację możecie pobrać za darmo wprost z App Store.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)