Znamy cenę tabletu HTC Flyer, Xoom, Galaxy Tab 10.1 i Optimus Pad

Strona głównaZnamy cenę tabletu HTC Flyer, Xoom, Galaxy Tab 10.1 i Optimus Pad
16.02.2011 20:00
Znamy cenę tabletu HTC Flyer, Xoom, Galaxy Tab 10.1 i Optimus Pad
Tomasz Hamryszak
Tomasz Hamryszak

Podczas prezentacji HTC w Barcelonie Peter Chou, omawiający najnowszy tablet, nie zdradził ceny tego gadżetu. To jednak nie przeszkodziło niemieckiemu oddziałowi serwisu Amazon w jej opublikowaniu. Ile trzeba będzie za niego zapłacić? Jak ma się to do cen pozostałych tabletów zaprezentowanych na MWC 2011?

Według niemieckiej strony Amazon HTC Flyer będzie można nabyć za „jedyne” 669 euro (około 2600 zł). Cena, która mogłaby się wydawać zaporowa, w porównaniu z konkurencją nie jest wcale tak wygórowana.

Za koreańskie tablety, czyli LG Optimus Pad oraz Samsung Galaxy Tab 10.1, trzeba będzie zapłacić około 999 euro, co w przeliczeniu na naszą walutę daje równowartość niemal 4000 zł.

Zdecydowanie najtańszym tabletem zaprezentowanym w ostatnim czasie jest Motorola Xoom, której cena według ostatnich informacji powinna oscylować w okolicach 559 euro. Jest to jednak cena obowiązująca w Stanach, model w Europie może być niestety sporo droższy...

Porównanie tabletów
Porównanie tabletów

HTC Flyer, który należy do grupy tańszych tabletów, jest także nieco słabszym urządzeniem niż wymienieni wcześniej koreańscy konkurenci. Według zapowiedzi pierwszy tablet HTC pojawi się na rynku na początku drugiego kwartału 2011 roku.

Źródło: slashgear

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)