Znamy już datę premiery World of Tanks: Blitz!

Znamy już datę premiery World of Tanks: Blitz!
Zbigniew Kowal

11.06.2014 08:55, aktual.: 11.06.2014 12:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ekipa Wargaming podała, kiedy na rynku pojawi się World of Tanks: Blitz. Długo oczekiwany przez fanów tytuł zawita na tablety (iPad 2 i nowsze) oraz smartfony (iPhone 4S i nowsze) już 26 czerwca. W rozwinięciu wpisu znajdziecie więcej szczegółów na temat zbliżającej się premiery.

Tytuł został ogłoszony w marcu 2013 jako pierwszy projekt firmy Wargaming na urządzenia mobilne. W pierwszy weekend trwania zamkniętej bety do testów zgłosiło się ponad 150 000 chętnych. Na potrzeby testów przed globalną premierą gra została udostępniona w krajach nordyckich 5 maja 2014. World of Tanks: Blitz może pochwalić się oceną użytkowników App Store na poziomie 4,5 na 5 gwiazdek, jest w pierwszej trójce najpopularniejszych aplikacji, a statystyczny gracz spędził z mobilnymi czołgami średnio 70 minut.

Obraz

Cieszymy się, że możemy ogłosić datę premiery World of tanks: Blitz - powiedział Andrey Ryabovol, dyrektor operacji globalnych w Wargaming. Obecnie, bazując na świetnych rezultatach z krajów nordyckich, wprowadzamy finalne poprawki. Nie możemy się doczekać tego, aż gracze z całego świata będą mogli walczyć czołgami bez względu na to, gdzie się w danej chwili znajdują.

World of Tanks Blitz to mobilna gra free-to-play MMO, której tematem jest walka czołgów. Opiera się ona na najlepszych rozwiązaniach z oryginalnego World of Tanks. Zawiera imponujący park maszyn z krajów słynących z produkcji czołgów. Do dyspozycji są m.in. lekkie zwiadowcze pojazdy, średnie czołgi dobre do wszelkich typów zadań, silne i ciężkie jednostki oraz onieśmielający niszczyciele czołgów. Każda klasa to inne wyzwania, każdy czołg będzie miał wyjątkowe cechy i tym samym wpłynie na sposób grania.

Obraz

Sterowanie w World of Tanks Blitz będzie w pełni przystosowane do urządzeń dotykowych i pozwoli wygodnie prowadzić kilkudziesięciotonowe bestie. Za pomocą kciuków będzie można w pełni kontrolować wydarzenia na ekranie, a złożone mechanizmy gry pozwolą zarówno na dynamiczne granie, jak i wykorzystanie strategii i taktyki, aby osiągnąć przewagę.

W chwili premiery World of Tanks Blitz zaoferuje ponad 90 czołgów produkcji amerykańskiej, niemieckiej i rosyjskiej. Będą 4 klasy maszyn: zwinne, lekkie czołgi, doskonałe w każdych warunkach średnie, mocne, ciężkie oraz niszczyciele czołgów do walki na długi dystans. Gracze wezmą udział w walkach 7 na 7, będą mogli łączyć się w drużyny z przyjaciółmi oraz odkrywać nowe jednostki. Każda z nich ma charakterystyczne cechy, zgodne z realiami historycznymi.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)