Znamy specyfikację tabletu Palma?

Znamy specyfikację tabletu Palma?

Tablet Palma
Tablet Palma
Paweł Żmuda
22.12.2010 16:10, aktualizacja: 22.12.2010 17:10

Do producentów atakujących rynek nowymi tabletami postanowił dołączyć Palm, wykupiony przez HP. Urządzenie z systemem webOS ma zostać zaprezentowane na nadchodzących targach Consumer Electronics Show 2011 w Las Vegas, na których możemy się spodziewać również tabletu Motoroli. Jaka będzie specyfikacja urządzenia przygotowanego przez Palma?

HP ma zamiar zaprezentować trzy różniące się specyfikacją modele PalmPada. Każdy z tabletów działa pod kontrolą systemu webOS w wersji 2.5. Urządzenie, które zostanie wprowadzone do sprzedaży w sklepach, będzie wyposażone w port mini HDMI oraz dwa aparaty (jeden z matrycą 1,3 Mpix, drugi z matrycą 3 Mpix). Obydwie kamery mają mieć lampy LED. Dodatkowo urządzenia z logo Palma zostaną zaopatrzone w porty USB 3.0.

Kolejny tablet ma być przeznaczony dla studentów największych uczelni. Sprzęt o przekątnej 8,9 cala będzie oferował dostęp do wewnętrznych sieci uniwersyteckich. Ostatnie urządzenie jest najbardziej tajemnicze. Dziś wiadomo jedynie, że zostanie wyposażone w ekran LCD o przekątnej 9,7 cala. Na konkretne szczegóły musimy jeszcze poczekać. CES 2011 zapowiada się niezwykle interesująco.

Źródło: electricpig

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)