Znany DJ David Guetta współpracuje z Orange i Sony Ericssonem

Fot. Wikipedia
Fot. Wikipedia
Paweł Żmuda

11.05.2011 13:00, aktual.: 11.05.2011 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przedstawiciele firmy Sony Ericsson oraz sieci Orange poinformowali właśnie o starcie współpracy z francuskim DJ-em i producentem muzycznym. David Guetta przygotował dla swoich fanów między innymi ekskluzywne bilety na koncerty oraz specjalną aplikację. Oto szczegóły współpracy.

W wyniku współpracy fani muzyka będą mogli skorzystać z tysięcy biletów VIP na 20 europejskich koncertów Davida Guetty, a także otrzymają dostęp do setów granych w lecie na imprezach na Ibizie. Od czerwca w sieci Orange pojawi się specjalna aplikacja na system Android, która trafi na telefony Sony Ericsson z rodziny Xperia.

David Guetta to dla nas naturalny partner. Jest gwiazdą prawdziwie światowego formatu i rozumie ważność komunikacji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie możemy doczekać się, kiedy dostarczymy wspaniałe, ekskluzywne materiały klientom Orange w tym roku, mówi Pieter Pierle - Global Account Orange w firmie Sony Ericsson.

Dzięki aplikacji fani artysty dostaną dostęp do ekskluzywnych materiałów w tym zakulisowych filmów czy nowych ścieżek dźwiękowych. Aplikacja zostanie również zintegrowana z oficjalnym kontem Guetty w serwisie Facebook.

Źródło: inf. prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także