Znudziły ci się dostępne kolory iPhone'ów?

Znudziły ci się dostępne kolory iPhone'ów?

niebieski iPhone 6s
niebieski iPhone 6s
Źródło zdjęć: © TechRax
Konrad Błaszak
16.02.2016 12:50, aktualizacja: 18.02.2016 15:26

Smartfony przechodziły już wiele dziwnych testów, a pomysłowość użytkowników zdaje się nie kończyć. Jeden właśnie sprawdził, jak iPhone 6s wyglądałby w nieco innych kolorach.

iPhone 5c
iPhone 5c

Apple przeważnie pokazuje telefony w stonowanych kolorach. Wyjątkiem od tej reguły jest iPhone 5c. Model swoją konstrukcją nawiązuje do Lumii, a do tego dostępny jest w kilku - dość jaskrawych - kolorach.

Żywe barwy najwyraźniej bardzo lubi również TechRax, który postanowił przemalować swojego iPhone'a 6s. Do tego celu wykorzystał kredki świecowe. Zresztą, musicie zobaczyć to sami:

Don't Ever Boil an iPhone 6S in Crayons!

Topowy smartfon Apple'a w nowym kolorze bez wątpienia wygląda ciekawie, ale gotowanie go w kredkach nie przynosi zbyt dobrych rezultatów. Nie dość bowiem, że najpierw się rozszczelnił, to potem jeszcze się zapalił. Warto pamiętać, że oblewanie elektroniki wodą nie jest najlepszym pomysłem. Zdecydowanie rozsądniej jest ograniczyć dostęp powietrza, chociażby zasłaniając smartfona miską.

To nie pierwsza próba kolorowania iPhone'ów 6s. TechRax ostatnio wrzucił kilka innych modeli do pojemników z farbą.

Learning Colors with iPhone 6S's for Kids!

Co ciekawe urządzenia po takiej kąpieli nadał działały, ale szybko zostały zabite. Muszę również dodać, że ten charakterystyczny kształt prezentowałby się bardzo dobrze w takich kolorach.

Z tego typu eksperymentów ciężko wyciągnąć sensowne wnioski, ale niszczenie elektroniki zdecydowanie przyciąga uwagę, a autor ma na tym niezły zarobek.

Autor jest też na Facebooku: Konrad Błaszak

Źródło: TechRax (1), (2) via phonearena.com

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)