ZUS będzie korzystał z oferty sieci Orange

ZUS będzie korzystał z oferty sieci Orange

ZUS będzie korzystać z oferty Orange
ZUS będzie korzystać z oferty Orange
Kira Czarczyńska
01.03.2011 22:00, aktualizacja: 01.03.2011 23:00

Dla każdego operatora telekomunikacyjnego wygrana w przetargu na obsługę instytucji państwowej to nie tylko pewien prestiż, ale też i spore pieniądze. W przypadku cieszącego się złą sławą ZUS-u nie jestem pewna, czy można mówić o prestiżu - kasa jednak na pewno będzie bardzo porządna.

W przetargu otwartym ogłoszonym przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych na świadczenie usług telefonii komórkowej wyłoniono już zwycięzcę. ZUS obsługiwany będzie przez PTK Centertel, operatora Orange.

Kontrakt, który wygrała sieć Orange, jest całkiem intratny, bo opiewa na 2,19 miliona złotych brutto, a będzie obowiązywać przez kolejne dwa lata.

Obejmować ma między innymi:

  • usługi telefonii komórkowej dla 3,8 tys. pracowników ZUS - połączenia, w tym międzynarodowe, SMS, MMS, transmisja danych;
  • 4 tys. aparatów telefonicznych wraz z akcesoriami;
  • obsługa 1,5 tys. abonentów korzystających z Internetu bezprzewodowego - sieć dostarczy im również niezbędne do tego modemy.

O wygraną PTK Centertel walczył z Polską Telefonią Cyfrową. Ta ostatnia jednak złożyła ofertę opiewającą na 2,9 miliona złotych, podczas gdy budżet Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zamykał się w kwocie 2,96 miliona złotych. Oferta była więc niemal na skraju zakładanych kosztów i Orange niewątpliwie wypadł znacznie lepiej.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)