Zwiększenie możliwości Safari dzięki SwipeSafari

Zwiększenie możliwości Safari dzięki SwipeSafari
Krystian Bezdzietny

20.05.2012 07:24, aktual.: 20.05.2012 09:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do Cydii trafiła ostatnio aplikacja, która w znaczny sposób zwiększa możliwości natywnej przeglądarki iOS. Poznajcie SwipeSafari.

Aplikacja została stworzona m.in. po to, aby przenieść namiastkę Safari z Mac OS X na iOS-a. Instalując tę aplikację, można wyposażyć mobilną przeglądarkę w opcję przełączania między stronami poprzez gest przewijania ekranu w lewą bądź prawą stronę. Identyczna funkcja dostępna jest w Safari dla Mac OS X - wystarczy przesunąć palcem po gładziku lub Magic Mouse, aby cofnąć do poprzedniej strony w oknie przeglądarki lub przejść do następnej.

To jednak nie wszystko, co oferuje SwipeSafari. Aplikacja jest poniekąd zlepkiem różnych narzędzi dostępnych w Cydii, które na różny sposób zwiększają funkcjonalność przeglądarki Apple'a. SwipeSafari to także:

  • PullToRefresh, czyli narzędzie umożliwiające odświeżanie strony Safari poprzez jej ściągnięcie, jak np. w aplikacji Facebook;
  • FullScreen for Safari, czyli wyświetlanie stron na pełnym ekranie, bez dolnej belki;
  • opcja umożliwiająca otwieranie ostatnio zamkniętych kart;

Jedynym minusem SwipeSafari jest stabilność aplikacji - podobno pozostawia ona wiele do życzenia, choć deweloper już nad tym pracuje. SwipeSafari dostępna jest w Cydii za 1,5 dolara.

Źródło: ispazio

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)