Zwierzaki – polska aplikacja dla dzieci

Zwierzaki – polska aplikacja dla dzieci
Zbyszek Kowal

15.06.2011 08:21, aktual.: 15.06.2011 10:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka dni temu w sklepie Apple’a pojawiła się ciekawa polska aplikacja dla najmłodszych, która w fajny sposób łączy edukację z zabawą. Drodzy rodzice, warto zwrócić uwagę na jeden z niewielu programów w rodzimym języku.

Gra Zwierzaki powstała w ramach nowego projektu MobileChildhood. Jego celem jest tworzenie programów dla dzieci na platformy mobilne Apple'a. Rodzic, oddając dziecku swojego iPhone’a lub iPada, będzie miał pewność, że dziecko nie będzie się nudziło. Mało tego - pociecha jeszcze się czegoś nauczy.

Obraz

Gra zawiera 20 kolorowych, rysunkowych zwierzątek. Każdy zwierzak wydaje odgłosy. Jest także lektor czytający nazwy poszczególnych zwierzaków. Użytkownik ma możliwość przeglądania ekranów w ustalonej kolejności lub wyboru z listy interesującego go zwierzaka.

Jest to pierwsza aplikacja, która pojawiła się w ramach wspomnianego projektu. Twórcy mają nadzieję, że aplikacja przypadnie Wam do gustu. Jak dowiedzieliśmy się u źródła, już niedługo pojawią się kolejne produkty - bajka o trzech świnkach i złym wilku oraz aplikacja ucząca cyferek.

Jeżeli temat wydał się Wam interesujący, to Zwierzaki możecie pobrać z App Store w cenie 0,79 euro.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)