19 sposobów na podparcie iPhone’a – wygraj Glifa [wyniki konkursu]

19 sposobów na podparcie iPhone’a – wygraj Glifa [wyniki konkursu]
Zbyszek Kowal

04.12.2011 10:07, aktual.: 04.12.2011 11:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nadesłaliście naprawdę bardzo dużo ciekawych fotek do naszego konkursu, w którym do wygrania były Glify. Dzięki temu możemy zaprezentować Wam listę najciekawszych sposobów na podparcie iPhone’a. Wyniki konkursu w rozwinięciu wpisu.

Na wstępie muszę przyznać, że jesteśmy oczarowani poziomem Waszych prac, jak również liczbą zgłoszeń. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszej zabawie. Postaramy się w przyszłości organizować dla Was podobne konkursy.

  • Slider item
[1/1]

Powyżej możecie znaleźć zgłoszone przez czytelników fotki konkursowe. Takie małe kompendium na temat sposobów na podparcie iPhone’a. Oczywiście naszym zdaniem najlepiej i tak wypada Glif, więc najbardziej polecamy to rozwiązanie.

Zdecydowanego faworyta nie mieliśmy. Wszystkie prace bardzo się nam podobały i wybór (to nie kurtuazja) był naprawdę trudny. Być może w inny dzień decyzja byłby zupełnie inna, ale ostatecznie postanowiliśmy nagrodzić poniższe trzy rozwiązania.

Obraz

Gratulujemy zwycięzcom. Autorów fotek prosimy o podesłanie swojego adresu pocztowego oraz numeru telefonu na naszą redakcyjną skrzynkę redakcja@applemania.pl . Najlepiej z tego samego konta, z jakiego zgłaszaliście swoje zdjęcia.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)