Chcesz czerwonego iPhone'a? Nie musisz wcale kupować nowego

Spodobał ci się nowy iPhone w kolorze czerwonym, ale nie chcesz już teraz wymieniać smartfona? Nic straconego.

iPhone 7 z czerwoną naklejką firmy dbrand

iPhone 7 z czerwoną naklejką firmy dbrand (dbrand.com)

Czerwone smartfony pojawiają się od dawna, ale to we wtorek na rynku smartfonów oficjalnie rozpoczęła się moda na ten kolor. Firma Apple wprowadziła iPhone'a 7 w tym kolorze, więc rzesze użytkowników zapragnęły go mieć.

Najprostsza opcja

Można oczywiście wymienić modele 7 i 7 Plus na te z linii PRODUCT(RED), ale jest prostsze i o wiele tańsze rozwiązanie. Wystarczy sięgnąć po etui w tym kolorze. Wielu użytkowników i tak z nich korzysta, więc nikt nie będzie wiedział, że model tak naprawdę jest czarny czy srebrny.

silikonowe etui Apple'a w kolorze czerwonym z linii PRODUCT(RED)

W tym wypadku można sięgnąć nawet po oficjalne etui silikonowe Apple'a, które wycenione jest na 179 zł. Należy do linii PRODUCT(RED), więc również wspiera organizacje walczące z wirusem HIV. Można też sięgnąć po tańsze rozwiązania, których na rynku nie brakuje.

Opcja "pro"

Uważacie ochronne akcesoria za zbędne, a do tego twierdzicie, że niepotrzebnie pogrubiają iPhone'a? Nic straconego. W takim wypadku wystarczy sięgnąć po… naklejki. Pełne zestawy do oklejania obudów iPhone'ów oferują takie firmy, jak dbrand czy Slick Wraps.

Zestaw do oklejania obudów iPhone'ów w kolorze czerwonym firmy dbrand

W ich ofertach można znaleźć zestawy naklejek, które są idealnie dopasowane do obudów iPhone'ów. Wystarczy więc dobrze ją nakleić, aby cieszyć się sprzętem podobnym do tego z linii PRODUCT(RED). Na tym nie koniec jednak zalet, gdyż:

  • dostępne zestawy mają też naklejki na przedni panel;
  • rozwiązania te nie pogrubiają obudów iPhone'ów tak bardzo jak etui;
  • korzystając z nich, można mieć czerwonego iPhone'a z czarnym przodem;
  • naklejki umożliwiają szybką zmianę koloru każdego, nawet starszego iPhone'a.

Zobacz również: Sony Xperia: niezwykły monodram Macieja Stuhra

Dodam jeszcze, że wspomniane firmy oferują naklejki do wielu różnych telefonów. Nie tylko do iPhone'ów.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Porady:

Jak wykorzystać smartfona do zrobienia kostiumu na Halloween? Skradziony lub zgubiony telefon? Jeszcze możesz go odzyskać Jak wydłużyć czas pracy na baterii? Przepis na mobilną fotoedycję: artystyczny portret cz. 2 Procesor w smartfonie - tego sprzedawcy i producenci ci nie powiedzą Przepis na mobilną fotoedycję: budynki wyrastające z fotografowanej postaci Przepis na mobilną fotoedycję: efekt obrazu Przepis na mobilną fotoedycję: ulotny portret Przepis na mobilną fotoedycję: obiekty wystające z ekranu smartfona Przepis na mobilną fotoedycję: miejska bryła Przepis na mobilną fotoedycję: Instagramowe trendy cz. 1 Przepis na mobilną fotoedycję: retusz twarzy Przepis na mobilną fotoedycję: podwójna ekspozycja [cz. 2] Przepis na mobilną fotoedycję: efekt retro i retusz zdjęć Przepis na mobilną fotoedycję: efekt malowidła Przepis na mobilną fotoedycję: podmiana elementów w kadrze Przepis na mobilną fotoedycję: małe planety Przepis na mobilną fotoedycję: tuning nieudanych zdjęć Przepis na mobilną fotoedycję: zachód słońca Jak śledzić ulubione seriale na smartfonie? Przepis na mobilną fotoedycję: złota jesień Przepis na mobilną fotoedycję: architektura Przepis na mobilną fotoedycję: artystyczny portret Jak wybrać pierwszego iPhone'a? Kompletny poradnik