Nowa aplikacja YouTube'a jest świetna. W końcu nie muszę korzystać z zamiennika

YouTube odświeżył swoją aplikację. Nowa wersja ma funkcję, na którą czekałem od dawna.

Ścisłej mówiąc — YouTube odświeżył nie tylko aplikację mobilną, ale i cały serwis. Zmieniło się nawet logo; pierwszy raz w 12-letniej historii tej platformy.

Zmienił się też wygląd; jest schludniej, bardziej minimalistycznie i przejrzyście.

Nie to interesuje mnie jednak najbardziej.

Aplikacja YouTube w końcu pozwala regulować prędkość odtwarzania wideo!

Nawet sobie nie wyobrażacie, jak bardzo mi tej funkcji brakowało. Tylko z tego powodu filmy oglądałem albo na komputerze, albo męczyłem się z nieoficjalną aplikacją, która nie ma opcji logowania do serwisu.

Zdecydowaną większość filmów pochłaniam przy prędkości 2x lub przynajmniej 1,5x. Możliwość obejrzenia całego 20-minutowego materiału w 10 minut przekłada się na ogromną oszczędność czasu. Nie wyobrażam sobie korzystania z YouTube'a w inny sposób.

Zdarza mi się też spowalniać wybrane fragmenty, gdy chcę wychwycić jakiś szczegół.

Zobacz również: Appshaker 2 #35 - Penarium, The Big Journey, Elegance UI i inne

Wyjątek stanowią materiały o szczególnych walorach audiowizualnych (teledyski, miniseriale itp.); wtedy faktycznie pochłaniam wideo w takiej postaci, w jakiej przygotowali je twórcy. Filmy stricte merytoryczne — poradniki, zestawienia, blogi itp. — przyspieszanie. I cieszę się, że w końcu mogę to robić korzystając z oficjalnej apki.

To nie koniec zmian

YouTube zapewnia, że jego apka będzie w najbliższych miesiącach regularnie aktualizowana. Twórcy zapowiadają:

  • lepszą obsługę gestów — między filmami będzie można się przełączać przesuwając palec po ekranie;
  • dopasowanie odtwarzacza do każdego formatu — okno wideo będzie się skalować i dopasowywać do filmów kwadratowych, pionowych itp.

Nową wersję YouTube'a możecie już pobrać na swoje telefony:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Oto, jak śledzić na smartfonie mistrzostw Europy w siatkówce 2017 Banuba - nowa aplikacja z wirtualnymi maskami jak na Snapchacie Bothie - nie musisz czekać na Nokię 8, skorzystaj z jej sztandarowej funkcji już dziś Google Kontakty w końcu pobierzesz na dowolny telefon. Prawie dowolny Appshaker 2 #48 - Golden Hour, Eternal Card Game, Sleep orbit i inne Ta decyzja Opery nie spodoba się wielu użytkownikom. Koniec Opery Max Najlepsze aplikacje astronomiczne. Zlokalizuj Perseidy i zobacz Ziemię z kosmosu Appshaker 2 #47: "A Planet of Mine", "Vector Pop" i niezwykły kalkulator Google wypowiada wojnę wibrującym reklamom Powstanie Warszawskie: dzięki tym aplikacjom dowiesz się o nim więcej Appshaker 2 #46: Loopsie, HHTAN, Virtua Tennis Chalange i inne Appshaker 2 #45 - Infinity Merge, Timbre, Lil Big Invasion i inne Ruchome zdjęcia - świetna aplikacja Google'a debiutuje na Androidzie i... nie jest już taka świetna Appshaker 2 #44 - ES Disk Analyzer, Bounzy, Tentacles i inne Kupony, zniżki i okazje. Najlepsze aplikacje dla łowców niskich cen Appshaker 2 #43 - Neighbours from Hell, Dailydo i inne [+ rozwiązanie konkursu] Snapchat szaleje. To już druga duża aktualizacja w ciągu kilkunastu dni Appshaker 2 #42 - Fidget Spinner, LangBandit, S.M.T.H. i inne Polskie gry i aplikacje, które robią furorę na świecie [cz. 2] Kosmiczna podróż w VR. Przetestowałem The Missed Spaceflight Appshaker 2 #41: wygraj smartfona ASUS ZenFone Live! Angry Birds Evolution to piękna, rozbudowana, ale zarazem nudna gra Appshaker 2 #40: Music Translator, Kidu, BalanCity, Sheepwith i inne Appshaker 2 #39: Fortune City, Sumeru, SideIcon i inne

Popularne w tym tygodniu:

Aplikacja CRADLE zbada twoje oczy. Wystarczy jej zdjęcie