Aktualizacja serii Samsung Galaxy S10. Smartfony dostają funkcje Note'a 10

Aktualizacja serii Samsung Galaxy S10. Smartfony dostają funkcje Note'a 10

Galaxy S10 dostał duuużo nowych funkcji
Galaxy S10 dostał duuużo nowych funkcji
Miron Nurski
27.09.2019 10:59, aktualizacja: 27.09.2019 12:59

Galaxy Note10 trafił na rynek z kilkoma ekskluzywnymi funkcjami. Samsung nie zapomina jednak o flagowej serii S10, bo wszyscy jej przedstawiciele z polskiej dystrybucji odziedziczyli część rozwiązań po nowszym modelu.

Najnowsza aktualizacja oprogramowani dla modeli S10, S10+ i S10e wprowadza sporo rozwiązań zarezerwowanych dotychczas dla Galaxy Note'a 10.

Samsung Galaxy S10: aktualizacja wprowadza funkcje z Note'a 10

AR Doodle to tryb aparatu, który pozwala rysować na ekranie obiekty wirtualnej rzeczywistości, które precyzyjnie nakładane są na obraz pochodzący z kamery.

Wideo Live Focus to funkcja pozwalająca na nagrywanie wideo z efektem rozmytego tła. Podobnie jak dotychczas miało to miejsce w przypadku zdjęć.

Obraz

Tryb nocny działa teraz nie tylko z aparatem głównym, ale i przednim. Dzięki temu jakość selfie robionych w trudniejszych warunkach ulegnie poprawie.

Nowy edytor wideo jest dostępny z poziomu Galerii. Pozwala m.in. na przycinanie klipów, łączenie ich, dostosowywanie prędkości odtwarzanie czy dodawanie napisów oraz muzyki.

Nowy tryb DeX umożliwia wyświetlenie zawartości telefonu po podłączeniu go przewodem do komputera z Windowsem lub macOS-em.

Link to Windows to funkcja odpowiedzialna za bezprzewodową synchronizację S10 z komputerem działającym pod kontrolą Windowsa 10. Pozwala ona na wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych czy przeglądanie zdjęć i innych plików z poziomu peceta.

Telefony mają także dostać udoskonaloną funkcję Super Steady, więc - jak mniemam - stabilizacja wideo będzie działać teraz nie tylko z aparatem z ultraszerokokątną optyką, ale i aparatem głównym oraz w trybie Hyperlapse.

Samsung miło mnie zaskoczył

Dużo nowych funkcji to rozwiązania o zacięciu profesjonalno-biznesowym, więc spodziewałem się, że Samsung zarezerwuje je dla serii Note, która jest pozycjonowana jako ta bardziej zaawansowana.

Proces aktualizacyjny serii Galaxy S10 w Polsce już ruszył, ale - w zależności od modelu i kanału dystrybucji - nowe oprogramowanie może się pojawić nieco później.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)