Aktualizacja serii Samsung Galaxy S10. Smartfony dostają funkcje Note'a 10

Aktualizacja serii Samsung Galaxy S10. Smartfony dostają funkcje Note'a 1027.09.2019 10:59
Galaxy S10 dostał duuużo nowych funkcji
Galaxy S10 dostał duuużo nowych funkcji

Galaxy Note10 trafił na rynek z kilkoma ekskluzywnymi funkcjami. Samsung nie zapomina jednak o flagowej serii S10, bo wszyscy jej przedstawiciele z polskiej dystrybucji odziedziczyli część rozwiązań po nowszym modelu.

Najnowsza aktualizacja oprogramowani dla modeli S10, S10+ i S10e wprowadza sporo rozwiązań zarezerwowanych dotychczas dla Galaxy Note'a 10.

Samsung Galaxy S10: aktualizacja wprowadza funkcje z Note'a 10

AR Doodle to tryb aparatu, który pozwala rysować na ekranie obiekty wirtualnej rzeczywistości, które precyzyjnie nakładane są na obraz pochodzący z kamery.

Wideo Live Focus to funkcja pozwalająca na nagrywanie wideo z efektem rozmytego tła. Podobnie jak dotychczas miało to miejsce w przypadku zdjęć.

412203098845872684

Tryb nocny działa teraz nie tylko z aparatem głównym, ale i przednim. Dzięki temu jakość selfie robionych w trudniejszych warunkach ulegnie poprawie.

Nowy edytor wideo jest dostępny z poziomu Galerii. Pozwala m.in. na przycinanie klipów, łączenie ich, dostosowywanie prędkości odtwarzanie czy dodawanie napisów oraz muzyki.

Nowy tryb DeX umożliwia wyświetlenie zawartości telefonu po podłączeniu go przewodem do komputera z Windowsem lub macOS-em.

Link to Windows to funkcja odpowiedzialna za bezprzewodową synchronizację S10 z komputerem działającym pod kontrolą Windowsa 10. Pozwala ona na wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych czy przeglądanie zdjęć i innych plików z poziomu peceta.

Telefony mają także dostać udoskonaloną funkcję Super Steady, więc - jak mniemam - stabilizacja wideo będzie działać teraz nie tylko z aparatem z ultraszerokokątną optyką, ale i aparatem głównym oraz w trybie Hyperlapse.

Samsung miło mnie zaskoczył

Dużo nowych funkcji to rozwiązania o zacięciu profesjonalno-biznesowym, więc spodziewałem się, że Samsung zarezerwuje je dla serii Note, która jest pozycjonowana jako ta bardziej zaawansowana.

Proces aktualizacyjny serii Galaxy S10 w Polsce już ruszył, ale - w zależności od modelu i kanału dystrybucji - nowe oprogramowanie może się pojawić nieco później.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)