Aplikacja Dnia: Sentinel 3: Homeworld

Aplikacja Dnia: Sentinel 3: Homeworld

Aplikacja Dnia: Sentinel 3: Homeworld
Zbyszek Kowal
04.04.2013 06:00, aktualizacja: 04.04.2013 08:00

Jeżeli lubicie gry z kategorii Tower Defense, dzisiejsza propozycja jest dla Was. Sentinel 3: Homeworld można pobrać za darmo! Trzecia odsłona Sentinela rozgrywająca się w kosmicznym uniwersum to jedna z najlepszych gier tego typu w App Store.

Dobry Tower Defense nie musi być stworzony na silniku Unreal Engine 3, aby przykuć uwagę fanów tego typu rozgrywki. Jako przykład niech posłuży polskie Jelly Defense, które podbiło App Store ciekawym pomysłem na żelkową fabułę. Sentinel 3 z kolei opiera się na sprawdzonym kosmicznym motywie.

Obraz

Zasady zabawy są proste. Gracz musi powstrzymać kolejne fale przeciwników poprzez ustawianie wież obronnych lub innych utrudnień na drodze, po której się oni poruszają. Trzeba korzystać ze zdolności bojowych przywódcy, ulepszać obronę oraz używać różnego rodzaju power-upów. Zerknijcie na dołączony do wpisu materiał wideo, aby zobaczyć, na czym polega rozgrywka.

Główna kampania składa się z 20 misji. W każdej z nich można przygotować obronę składającą się z aż 20 różnych rodzajów wieżyczek obronnych. Do tego dochodzą drony, wsparcie stacji kosmicznych oraz umiejętności specjalne ogromnego Mecha. Gra okraszona jest bardzo ładną, trójwymiarową grafiką oraz podkładem muzycznym przygotowanym przez Specimen A!

Sentinel 3: Homeworld Gameplay Trailer [HD]

[solr id="komorkomania-pl-154213" _url="http://komorkomania.pl/4050,app-store-inspekcja-wielkanocny-przeglad-nowosci-i-przecen-w-app-store" _mphoto="app-store-inspektor-logo-4457861.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3718[/block]

Jak przystało na produkt premium, aplikacja wspiera dodatkowymi pikselami urządzenia wyposażone w wyświetlacz Retina oraz gromadzi statystyki w usłudze Game Center. Po przejściu gry można skorzystać z mikrotransakcji i dokupić kolejne 15 plansz. Promocja jak zwykle potrwa krótko, warto się więc pośpieszyć z pobraniem.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)