Aplikacja Dnia: Strategy & Tactics: World War II

Aplikacja Dnia: Strategy & Tactics: World War II

Aplikacja Dnia: Strategy & Tactics: World War II
Zbyszek Kowal
13.05.2013 06:15, aktualizacja: 13.05.2013 08:15

Druga wojna światowa nieodwracalnie zmieniła losy świata. Jej wynik zależał od poszczególnych bitew. Gracze nie muszą, tak jak historycy, zastanawiać się, co by było gdyby. Mogą zagrać w Strategy & Tactics: World War II i sprawdzić wszystko samodzielnie!

Gry komputerowe/mobilne maja tę przewagę nad rozważaniami teoretycznymi, że pozwalają symulować pewne rzeczy. Oczywiście trzeba pamiętać, że to tylko wizja programistów, ale i tak bardzo miło jest rozgrywać alternatywne scenariusze.

Obraz

Jeżeli lubicie tego typu rozrywkę, a przesuwanie żetonów oznaczających poszczególne dywizje po mapie składającej się z kilkuset prowincji Was kręci, to dzieło Herocraft jest właśnie dla Was. Powiedziałbym, że ta gra to skromniejsza wersja Hearts of Iron legendarnego Paradox Entertainment.

Rozgrywka jest dużo bardziej uproszczona. Aspekt gospodarczy oraz dyplomatyczny zredukowano do minimum. Najważniejsze jest strategiczne myślenie przy dobrze jednostek do ataku. Szarża piechoty na czołgi zazwyczaj kończy się porażką, a okopanie jednostek zmotoryzowanych nie przynosi żadnych profitów. Wroga trzeba oskrzydlać i uderzać w czułe punkty.

Strategy & Tactics: World War II Trailer

Naturalnie do dyspozycji jest również lotnictwo - zrzuca się spadochroniarzy na tyły linii wroga. Wszystko po to, by zwyciężyła III Rzesza lub alianci. To, kim zagramy, w dużej mierze zależy od wczytanego scenariusza. Gra się tak samo przyjemnie niezależnie od wyboru strony konfliktu.

[solr id="komorkomania-pl-157261" _url="http://komorkomania.pl/3865,app-store-inspekcja-batma-w-oprawie-lego-oraz-sporo-darmowych-gier-dla-calej-rodziny" _mphoto="app-store-inspektor-logo-4457861.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3841[/block]

Strategy & Tactics: World War II można pobrać bezpłatnie z App Store, ale nie jest to zupełnie darmowy produkt. Dostępna jest tylko część funkcji i scenariuszy. Za produkt premium trzeba dodatkowo zapłacić. Dobra wiadomość jest taka, że cena pakietu spadła z 7 dolarów do zaledwie dolara. Dla miłośników strategii propozycja do rozważenia.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)