Aplikacja Dnia: Zimowe szaleństwo ze Snow Moto Racing

Aplikacja Dnia: Zimowe szaleństwo ze Snow Moto Racing

Aplikacja Dnia: Zimowe szaleństwo ze Snow Moto Racing
Zbyszek Kowal
13.08.2013 09:17, aktualizacja: 13.08.2013 11:17

Jeżeli macie już dość wysokich temperatur i chociaż na chwilę chcielibyście zmienić (wirtualnie, rzecz jasna) otoczenie, to Snow Moto Racing idealnie się do tego nadaje. Szaleńcza jazda na skuterach śnieżnych jest teraz do pobrania za darmo!

Snow Moto Racing to aplikacja, która znajduje się w App Store od kilku lat. W dniu premiery miała naprawdę wysokiej klasy grafikę. W 2013 trójwymiarowe skutery sunące po śnieżnych trasach nie robią już na nikim wrażenia. Nie zmienia to jednak faktu, że tytuł jest grywalny, chociaż do takich pozycji jak Asphalt 7 dużo mu brakuje.

Obraz

Dzieło szwedzkich programistów zawiera kilka trybów rozgrywki, spośród których najciekawszy jest cykl Grand Prix. Gracz startuje w serii wyścigów, a jego zadaniem jest uzyskanie jak najlepszego czasu. Do przejechania są łącznie 24 trasy, różniące się poziomem trudności. Można też zgarnąć 16 osiągnięć w usłudze Game Center.

Sterowanie jest dość intuicyjne. Skuter sam przyspiesza, a gracz może hamować w stosownych momentach lub dodawać gazu przed wjazdem na śnieżne wydmy. Kierunek jazdy wyznacza się, odchylając telefon w lewo lub prawo. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby uderzać w skutery przeciwników. Wytrąca się je z równowagi, zyskując dzięki temu delikatną przewagę.

[solr id="komorkomania-pl-178749" _url="http://komorkomania.pl/3275,app-store-inspekcja-wysmienita-gra-z-asterixem-dwie-polskie-produkcje-oraz-gorace-premiery" _mphoto="app-store-inspektor-logo-4457861.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]4241[/block]

Gra wzbogacona jest o lokalny tryb multi, w którym można się ścigać z trzema znajomymi. Szkoda, że przez te wszystkie lata producenci nie pokusili się o implementację trybu wieloosobowego przez Internet. Aplikacja zawiera reklamy oraz mikrotransakcje, ale nie są one nachalne i da się pograć. Snow Moto Racing dostępny jest obecnie za darmo w App Store.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)