Apple iPad 2 trafił na taśmę produkcyjną

Apple iPad 2 trafił na taśmę produkcyjną

Apple iPad 2 trafił na taśmę produkcyjną
Jakub Płaza
09.02.2011 12:00, aktualizacja: 09.02.2011 13:00

Jeżeli Apple chce zachować swój roczny cykl wydawniczy, to iPad 2 powinien zadebiutować już w kwietniu bieżącego roku. Według najnowszych i wiarygodnych wieści tablet właśnie powędrował na taśmę produkcyjną. Przy okazji dowiedzieliśmy się, co odróżnia dwójkę od poprzednika.

Informacje pochodzą od ludzi blisko związanych z tematem, a dotarł do nich nie byle kto - Wall Street Journal. Tajemniczy informatorzy twierdzą, że produkcja iPada 2 ruszyła pełną parą. Potwierdzają również to, o czym słyszeliśmy już od jakiegoś czasu. Nowa odsłona tabletu ma być cieńsza i lżejsza od pierwowzoru.

Na pokładzie znalazł się ponadto szybszy procesor, większa ilość pamięci na dane, kamerka do wideorozmów oraz potężniejszy procesor graficzny. Nadal nie wiemy, czy zmieni się rozdzielczość ekranu. Wiele wskazuje jednak na to, że będzie zbliżona do tej z pierwszego iPada.

Wszystko to brzmi bardzo wiarygodnie. W końcu Apple nie może pozwolić sobie na stanie w miejscu, mając na plecach konkurencję w postaci Motoroli Xoom czy LG G-Slate. No cóż, wszystkiego na pewno dowiemy się w kwietniu.

Źródło: phonedog

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)