Bezlik Rozmów w Simplusie - płać tylko za minutę rozmowy!

Bezlik Rozmów w Simplusie - płać tylko za minutę rozmowy!
Kira Czarczyńska

26.08.2010 14:30, aktual.: 26.08.2010 16:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Usługi pozwalające użytkownikom rozmawiać za (prawie) darmo robią się najwyraźniej coraz bardziej popularne wśród operatorów. Tym razem Simplus proponuje swoim klientom promocję, dzięki której zapłacą tylko za pierwszą minutę rozmowy w sieci.

Od dzisiaj, 26 sierpnia 2010 roku, w Simplus Twój Profil dostępna jest nowa promocja - Bezlik Rozmów. Pozwala ona znacznie dłużej porozmawiać z innymi użytkownikami sieci, ponieważ po jej aktywacji trzeba zapłacić jedynie za pierwsze 60 sekund połączenia. Pozostały czas nie kosztuje nas już nic, możemy więc rozmawiać, nie obawiając się o koszty.

W jaki sposób aktywować promocję Bezlik Rozmów? Wystarczy użyć kodów:

  • 13611*54# dla abonentów będących w sieci powyżej 6 miesięcy - w tym przypadku usługa jest darmowa;
  • 13611*53# dla abonentów będących w sieci mniej niż 6 miesięcy - tutaj pobierana jest opłata za aktywację w wysokości 3 zł.

Warunki skorzystania z promocji:

  • Użytkownik włączający promocję musi posiadać na swoim koncie środki umożliwiające pobranie opłaty aktywacyjnej oraz zapłaty za pierwsze 60 sekund połączenia w sieci.
  • Konto musi być aktywne, czyli posiadać ważność na usługi wychodzące.

Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od wpisania krótkiego kodu, a klient zostaje o tym poinformowany SMS-em od operatora. Okres ważności usługi wynosi 720 godzin - po tym czasie jest ona automatycznie dezaktywowana. Kod *136# pozwala bezpłatnie sprawdzić, kiedy ten czas się kończy.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)