Darmowe środki w Orange. Oferta dla wybranych klientów

Darmowe środki w Orange. Oferta dla wybranych klientów

Logo salonu Orange
Logo salonu Orange
Źródło zdjęć: © Komórkomania
09.05.2023 06:52

Klienci Orange mogą korzystać z nowej promocji. W ramach oferty "Prezent na kartę" użytkownicy, którzy korzystają z wybranych taryf na kartę, mogą liczyć na dodatkowe darmowe środki do doładowania.

Orange przygotował promocję dla klientów, którzy korzystają z oferty na kartę. Abonenci taryf Orange YES, Orange POP i Orange Free na kartę mogą skorzystać z promocji "Ekstra 10% do doładowania". W ramach "Prezentu na kartę" na koncie pojawią się darmowe dodatkowe środki.

Działanie promocji nie jest skomplikowane. Jeśli klient zdecyduje się na doładowanie konta kwotą o wysokości co najmniej 30 zł, otrzyma dodatkowe 10 proc. kwoty w ramach bonusu. Doładowanie należy zrealizować za pośrednictwem aplikacji Mój Orange lub przez stronę internetową doładowania.orange.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Promocja obowiązuje od 4 do 31 maja 2023 r. Konkretny numer telefonu może skorzystać z promocji tylko jeden raz. Promocyjne środki w żaden sposób nie wpływają na długość ważności konta.

Jak twierdzi Orange, promocja zostanie uruchomiona najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu doładowania konta głównego. Potwierdzeniem otrzymania dodatkowych środków będzie zwrotna wiadomość SMS.

Co może być istotne dla niektórych klientów pomarańczowej sieci, zmiana taryfy na taką, w której nie obowiązuje promocja, nie wiąże się z wyłączeniem promocji. Ważność darmowych środków można sprawdzić w aplikacji Mój Orange.

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)