Darmowy Internet na Euro 2012 - na dworcach i w autobusach

Darmowy Internet na Euro 2012 - na dworcach i w autobusach02.06.2012 20:00
Darmowy dostęp do Internetu na Euro 2012 (fot.: sxc.hu)
Darmowy dostęp do Internetu na Euro 2012 (fot.: sxc.hu)
Kira Czarczyńska

Euro 2012 to duże emocje, którymi oczywiście lubimy się dzielić z innymi. Nie tylko telefonicznie. Od kiedy Internet stał się częścią naszego codziennego życia, korzystamy z niego także do utrzymywania kontaktów ze znajomymi. W czasie mistrzostw możemy liczyć na darmowy dostęp do sieci. Gdzie?

Kibicom udostępnione zostaną też kody QR, pozwalające na łatwy i szybki zakup biletów za pomocą urządzeń przenośnych. Oczywiście, PKP nie zapomina też o swoim największym problemie: podróżnym udostępniona zostanie mobilna wyszukiwarka połączeń, informująca także o opóźnieniach i utrudnieniach.

Internet w autobusach - Orange

W Gdańsku mieszkańcy miasta oraz kibice, którzy zjawią się tam z okazji Euro 2012, będą mogli korzystać z darmowego Internetu Wi-Fi od Orange. Sieć wyposażyła w niego 10 autobusów komunikacji miejskiej, poruszających się na trasach, którymi jeździć będą fani mistrzostw.

Internet w tych autobusach nie zniknie jednak wraz z końcem Euro 2012. Orange planuje pozostawić urządzenia przez najbliższy rok, pozwalając w ten sposób nadal korzystać mieszkańcom Gdańska z darmowego dostępu do Internetu.

Źródło: Telepolis, Rzeczpospolita, Orange

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)